המאסטר שף אייל שני חטף בסוף השבוע האחרון ביקורת קשה על מסעדת "הסלון" שבבעלותו בניו יורק מצד מבקר המסעדות המפורסם של "הניו יורק פוסט" סטיב קוזו. האמריקאי הגיע למסעדה של השף הישראלי והקדיש טור ביקורת נוקב על המסעדה, על השף ועל מחיריה המופקעים לטענתו.

בעוד שני מנסה להתאושש מהביקרות שפירסם מבקר המסעדה הנודע, קיבל המאסטר שף מכתב נאצה גזעני ומאיים שיועד במיוחד עבורו. השף המפורסם שפתח לפני שלושה חודשים יחד עם השותף שחף סגל מסעדה שלישית במנהטן, קיבל מכתב למסעדת הסלון בניו יורק בה זכה לאיומים על רקע גזעני.קיבל מכתב איומים. אייל שני (צילום: אינסטגרם)קיבל מכתב איומים. אייל שני (צילום: אינסטגרם)

המכתב נשלח באנגלית ויועד לאייל שני "האידיוט". בעוד בישראל המאסטר שף פופלרי ומצליח, ומסעדותיו עמוסות עד אפס מקום, בארצות הברית כנראה שחושבים קצת אחרת: "רוב האמריקאים מתעבים את ישראל, אנחנו לא רוצים את הפאקינג סודה סטרים שלכם, ורק טיפשים יאכלו בחור היקר שלך" כתבו המאיימים והוסיפו:"מחלת הצהבת התפרצה בגלל תרבות האורתודוקסים הפריקים שלכם כמו שהם אונסים ילדים. יהודים לא רצויים פה, הימים של הסלון ספורים".

 

"רוב האמריקאים מתעבים את ישראל" ממכתב האיומים הנוראי שקיבל אייל שני (צילום: פלאש 90)"רוב האמריקאים מתעבים את ישראל" ממכתב האיומים הנוראי שקיבל אייל שני (צילום: פלאש 90)