לידיעת יוגב אלקיים, אם חשבת שהנוכחות של בת אל לוי, השידוך שלך מהתוכנית "חתונה ממבט ראשון" והחבר החדש שלה בישראל היא זמנית, אנחנו מצטערים לבאס אותך אבל נראה שהם כאן כדי להישאר! לפני כשבוע וחצי נחתו בישראל לוי ובן זוגה בחודשים האחרונים אסף חנגרי מניו יורק, שם התגוררו בשנים האחרונות לטובת ביקור מולדת שהיה אמור להימשך כחודש וחצי. בשבוע שעבר אלקיים אף פגש את האקסית המתוקשרת שלו ובן הזוג שלה באירוע מתוקשר מול עדשות המצלמות והשלישייה נמנעה מתמונה משותפת.

מה שאלקיים לא ידע, זה שלוי והבויפרנד, אותו הוציאה לאור רק עם סיום שידורי העונה, לא הגיעה לביקור חטוף בארץ הקודש אלא לזמן בלתי מוגבל, כלומר השניים מתכננים להישאר בארץ עד להודעה חדשה ולא מעוניינים להגביל את עצמם בתאריך חזרה.


רציניים. בת אל לוי ואסף חנגרי (צילום: שוקה כהן)רציניים. בת אל לוי ואסף חנגרי (צילום: שוקה כהן)

חנגרי שעוסק בנדל"ן ונמצא על קו אפריקה וארה"ב ייאלץ לטוס חזרה במהלך החודש הבא לטובת עבודה, אבל בינתיים התוכניות של בת אל זה לנסות לשכנע את חנגרי להישאר בארץ אחרי שנים בהם התגורר בניכר. הכוונות של בת אל לעזוב את ניו יורק ולשוב לארץ כבר נחשפו במהלך צילומי הדוקו ריאלטי אבל כעת זה לגמרי תלוי בבן זוגה שחי ומנהל את עסקיו מעבר לים.


חשב שזה עניין זמני. יוגב אלקיים ובת אל לוי (צילום: שוקה כהן)חשב שזה עניין זמני. יוגב אלקיים ובת אל לוי (צילום: שוקה כהן)