על המסך היינו בטוחים שהרומן שנרקם ב"חתונה ממבט ראשון" בין בת אל לוי ליוגב אלקיים הוא אמיתי, כזה שישרוד את מבחן הזמן והמקום. למרות שהשניים אמרו אחד לשני "כן" בסיום התוכנית, אחרי חודשים ספורים השניים נפרדו ולוי חזרה להתגורר בניו יורק ואילו אלקיים חזר לדירת הרווקים שלו במושב תאשור.

לוי, התגברה די מהר על הפרידה וכבר במהלך שידור התוכנית היא החלה לנהל מערכת יחסים עם אסף חנגרי, איש נדלן המתגורר גם הוא בתפוח הגדול. לאחר פרק הסיום, הצהירה הכלה לשעבר על הזוגיות החדשה וכפי שסיפרנו לכם בתחילת השבוע השניים נחתו בישראל לביקור מולדת זוגי. אתמול, השניים הוזמנו לאירוע השקה ראשון שלהם ביחד, בהקרנת הבכורה של הסרט "ספיידרמן: השיבה הביתה" באולמות המיוחדים של יס פלאנט ראשון לציון, אבל מה שהם לא ידעו זה שהם עומדים לפגוש את האקס הכי מפורסם של לוי, כן כן- יוגב אלקיים.


באו להשיק את אהבתם. בת אל לוי ואסף חנגרי (צילומים: שוקה כהן)באו להשיק את אהבתם. בת אל לוי ואסף חנגרי (צילומים: שוקה כהן)

גם אלקיים לא ידע כי הזוג המדובר בביצה יהיה נוכח באירוע ומזל שהיה לו את דודו כהן, ליאור לביא ולירן לוי (נטול החברה שירי), החברים מהתוכנית כדי לברוח מהמשולש הרומנטי המביך אליו נקלעו. השניים אמנם אמרו שלום קריר ואפילו העניקו חיבוק מכבד, אך נמנעו מתמונה משולשת, כזו שתיתן חומר לנו, אתרי הבידור.


אפילו קצת קשקשו. בת אל ויוגב אלקייםאפילו קצת קשקשו. בת אל ויוגב אלקיים

ואז התחבקוואז התחבקו

מסיחי דעת. לירן לוי, יוגב אלקיים, ליאור לביא, בת אל, דודו כהןמסיחי דעת. לירן לוי, יוגב אלקיים, ליאור לביא, בת אל, דודו כהן

היה מעדיף לשבת עם שירי? לירן ודודוהיה מעדיף לשבת עם שירי? לירן ודודו