הפרידה מהנוכחות של ג'ניפר לופז בארץ הקודש חסרה לכם? ובכן הנה עוד אייטם משמח על כוכבת הפופ שנתנה את שואו חייה בישראל. זוכרים שסיפרנו לכם שג'ני מהבלוק בחרה באיתי לוי ועדיאל טיירי לחמם את המופע שלה בפארק הירקון? כי מסתבר שהזמרת המצליחה התלהבה מאוד מהמופע של אחד מהם והציעה לו הצעה שאי אפשר לסרב לה!


ג'ניפר לופז (צילום: קובי ריכטר, TPS)ג'ניפר לופז (צילום: קובי ריכטר, TPS)

בר המזל הוא דווקא לא איתי לוי המפורסם אלא טיירי, שהמשיך עם הכוכבת הבינלאומית למסע ההופעות שלה! הבשורה המשמחת הגיעה מיד בתום המופע בחמישי, אז פנו מנהליה של הסטארית לזמר הישראלי והזמינו אותו להמשיך איתם למוסקבה ולהיות המופע הפותח של לופז בהופעה שתערך הערב (ראשון) במוסקבה.


עדיאל טיירי במופע של ג'ניפר לופז (צילום: אור גפן)עדיאל טיירי במופע של ג'ניפר לופז (צילום: אור גפן)

בשבת אחר הצהריים כשלופז נפרדה מגבולות ישראל אחרי שהספיקה לנופש באתרים שונים ברחבי הארץ ביניהם גם סיור בירושלים, גם טיירי עלה גם הוא על טיסה למוסקבה. טיירי המכונה גם ADL הוא בין הזמרים הישראליים הראשונים שמצליחים להביא הישגים בינלאומיים עם כוכבים גדולים ובזמן כה קצר. רק בחודש האחרון שחרר דואט חדש עם הראפר הנודע סנופ דוג, התארח בביתו במאליבו ושימש מופע פותח גם לזמר הקולומביאני מאלומה בפראג וכעת מוסיף טיירי לרזומה שלו מופע עם הדיווה לופז.

שירי רווה מנהלת יחסי הציבור של טיירי מסרה: "עדיאל מצליח להרים הרבה גבות לאחרונה על ההישגים הגדולים שלו, בכשרון רב וצניעות מדהימה הוא עובד מאד קשה ואנחנו גאים בו מאד. אנחנו נרגשים מהבחירה בו פעם אחר פעם שמביא כבוד למוזיקה הישראלית".