הודעה מצערת לתושבי חיפה: בקרוב מאוד כבר לא תהנו מפניה היפות של הדוגמנית הישראלית המצליחה נטע אלחמיסטר המסתובבת בשנים האחרונות ברחובות, כי היא ובעלה הטרי רמי גרשון עוזבים את עיר הנמל הגדולה. אז לא, הפעם המעבר לא בא בעקבות הצעת עבודה חדשה שקיבל הכדורגלן אלא מכיון שהשניים החליטו למצוא קורת גג חדשה במיקום מרכזי שיהיה נוח לשני הצדדים, שכן גרשון משמש קפטן במכבי חיפה, אבל אלחמיסטר נוסעת מדי יום למרכז הארץ שם עיקר פעילותה.

שלושה חודשים אחרי שנישאו, אלחמיסטר ובעלה שמתגוררים בחיפה, מאז חזר גרשון לישראל, החליטו לשנות מיקום אסטרטגי. הנשואים הטריים ערכו חיפושים בשבועות האחרונים אחר דירת החלומות שלהם והם סוף סוף מצאו את האחת, כך שבימים אלו הם עומלים על אריזת ביתם ובקרוב מאוד יעברו לדירת פנטהאוז מאוד מפוארת בשכונת "עיר ימים" בנתניה.


לא נראית כמו מישהי מותשת מאריזות. נטע אלחמיסטר (צילום: אסף לב)לא נראית כמו מישהי מותשת מאריזות. נטע אלחמיסטר (צילום: אסף לב)

עבור הדירה החדשה שתשקיף לנוף המהפנט של הים, ישלמו השניים סכום העולה על עשרת אלפים שקלים בחודש ונע בין 12-14 אלף שקלים, לא כולל דמי ועד בית לבניין היוקרתי. בין האריזות והמעבר לקורת הגג החדשה שלהם, התייצבה אלחמיסטר באירוע השקת קולקציית החורף של "סקארה" להם היא משמשת פרזנטורית וסיפרה כי את ערב ראש השנה היא תחגוג לראשונה ביחד עם בעלה הטרי, והמשפחה המורחבת בבית הוריו.


ניצלה את הסיבוב בקניון לשופינג בדירה החדשה?ניצלה את הסיבוב בקניון לשופינג בדירה החדשה?

נשואים טריים. נטע ורמי (צילום: רון קדמי)נשואים טריים. נטע ורמי (צילום: רון קדמי)