6097266446001

מצב חירום הוכרז אתמול (רביעי) בבית משפחת לוי-שדה כשג'וק אימתני החליט להפתיע את מלכת היופי לשעבר, אילנית לוי, אך הישועה הגיעה דווקא ממקום לא צפוי, בתה אלין גולן. המגישה שיתפה את עוקביה באינסטגרם בהתרחשות שלאחר מעשה הגבורה וכתבה: "יואו אלוהים, הסבא רבא של הג'וקים היה פה! איזה מזל שהיא בבית (אלין), איזו גיבורה את".

גולן הביישנית שמנסה להתחמק בדרך כלל מצילומיה של אמה ברשתות החברתיות, נראתה נבוכה מהסיטואציה שנקלעה אליה אך לוי המשיכה להודות לבתה, הוסיפה ואמרה: "אלין תודה רבה, באמת תודה רבה שהרגת את הג'וק בכזאת גבורה, את עמדת בזה למרות שאין לך שום דוגמה מחנכת ויעילה מאמא, תודה". בהחלט שאפו!


עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייקבמערכת TMI צופים גדולות לבת היחידה של אייל גולן ואילנית לוי שמתחילה לפרוח בפני עצמה. גולן הולכת בעקבות האמא המוצלחת ובמהלך הקיץ התייצבה לקמפיין הדוגמנות הראשון שלה, אך נראה שגולן ירשה גם את הגנים של אביה, הזמר הלאומי. בשבוע שעבר נערכו חגיגות יום ההולדת ה-16 לאחיה הבכור, ליאם גולן, והמתבגרת הצעירה הפתיעה ביכולות שירה שהשאירו את כל הסובבים פעורי פה. בקרוב הסינגל הראשון?


אלין גולן שרה (צילום: אינסטגרם)אלין גולן שרה (צילום: אינסטגרם)