האייטם הבא יתפוס אותכם לגמרי לא מוכנים! האקסים המיתולוגיים אייל גולן ואילנית לוי הניחו בצד את משקעי העבר ובילו ערב שלם יחד עם בני זוגם, אלירז שדה ודניאל גרינברג. נראה ששני הצדדים עשו חשבון נפש ביום כיפור האחרון ולמרות שמערכת היחסים בין הצדדים ידעה עליות ומורדות (להזכירכם, חשיפת ההקלטה המביכה של שדה בה התבטא נגד הזמר) הם לגמרי שמו את הסכסוכים מאחור.

בשנים האחרונות חגגו ההורים והאקסים המיתולוגיים את בר ובת המצווה של ליאם ואלין אך יחסיהם נותרו פורמליים ורשמיים לטובת גידול ילדיהם המשותפים אבל כעת נראה כי הצדדים העבירו הילוך, התבגרו והפכו לחברים של ממש.


פייר? הפתיעו (אלירז שדה, אילנית לוי, דניאל גרינברג ואייל גולן) פייר? הפתיעו (אלירז שדה, אילנית לוי, דניאל גרינברג ואייל גולן)

אמש חגג ליאם את יום הולדתו ה-16 במסיבת בריכה ואיחד במפגש פסגה את הוריו יחד עם בני הזוג שלהם, הבעל הטרי אלירז שדה והארוסה הטרייה דניאל גרינברג שהייתה אמונה על הפקת האירוע המושקע. הרביעייה המפתיעה, אף העלתה סרטון משותף לרשתות עם מפגן חיבה הדדי ותמוה ושדה וגולן אפילו ביצעו דואט משותף וחד פעמי.

כזכור זאת לא הפעם הראשונה שנראים גילויי חיבה בין לוי לגרינברג, השתיים נפגשו לפני מספר חודשים במסיבה והעלו תמונות משותפות. אז למרות הדיווחים השונים כי גרינברג מרחיקה את הזמר מכל מקורביו נראה דווקא כי מאז שנכנסה לחייו היא הצליחה לקרב לבבות וליצור חיבורים מעניינים.


מאחד לבבות. ליאם גולןמאחד לבבות. ליאם גולן

על ההפקה- דניאל גרינברגעל ההפקה- דניאל גרינברג

מיסטר די ג'יימיסטר די ג'יי

כוכבת עולה. אלין גולןכוכבת עולה. אלין גולן

אמא עושה בושות? אלירז שדה, אילנית לוי וליאםאמא עושה בושות? אלירז שדה, אילנית לוי וליאם