בוקר עצוב עבר על המנחה וכוכבת הראליטי 'הישרדות VIP', מעיין אדם, לאחר שהודיעה כי היא ובן זוגה, אסיף אלקיים נפרדו. אדם שיתפה אתמול (שבת) את עוקביה באינסטגרם בתמונה של השניים מתנשקים בימים טובים יותר יחד וכתבה: "אתחיל מהסוף – אסיף ואני נפרדנו".


עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בפוסט שזכה בזמן קצר לעשרות אלפי לייקים ומאות הודעות תמיכה מכל החברים בתעשייה ובכלל, כתבה את השתלשלות העניינים: "כשרק הכרנו, אמרתי לו ש"אנחנו נוסעים לתוך קיר" והסופר שלי הבין בדיוק למה התכוונתי - הסוף כואב וידוע מראש. למה? כי הוא רק התחיל את החיים ואני רוצה ילד אתמול. תהום ביננו. הוא השיב שכן יכול לראות את עצמו 'אבא' בתוך שנה וחצי - שנתיים, וזה הספיק לי כדי לקפוץ ראש. שחינו בתוך מי התהום המתוקים האלו שנה וחצי, מאושרים מאוד".


"התאהבתי בו עד כלות, הוא כל מה שיכולתי לחלום עליו, זוגיות בונה, שמחה, ומקדמת. מלאת חום, פרגון, תשוקה ואוזן קשבת. אבל גבר החלומות שלי לא רוצה ילד בעתיד הקרוב, הוא עדיין ילד בעצמו (לדעתו). ואני מרגישה שאתחרט כל חיי אם לא יהיו לי ילדים, אני תיכף בת 33, עלי לקחת אחריות, זו משימת חיי ואת הזמן לא אוכל להשיב לאחור. אני אהיה אמא לפני שיהיה מאוחר מידי גם במחיר הכבד מנשוא - לוותר על החבר הכי טוב שלי בעולם. הלב שלי שבור, החולצה רטובה מדמעות. אל תסעו לתוך קירות", הוסיפה אדם שלא השאירה עין אחת יבשה. אדם חתמה את הפוסט במשפט: "מוקדש לכל האמהות ששילמו מחירים בדרך, ולך".

כזכור, אדם בת ה-33 ואלקיים בן ה-28 הכירו לפני כשנה וחצי כשהמנחה עוד הייתה הדוברת של שרת התרבות והספורט מירי רגב. אלקיים שעוסק בכתיבה רצה ליצור קשר עם רגב ולדבר איתה על מצב התרבות בישראל ופנה לעזרתה של אדם ומאז הם דיגמנו זוגיות יציבה ואוהבת. כנראה שהפרש השנים בין בני הזוג יצר תהום שלא ניתנת לגישור.