אחרי שמורן אטיאס שברה את הרשת עם למעלה מ-36 מיליון צפיות בסרטון המבוים שהעלתה לרשתות, בה היא רבה עם הספר שלה והפך לויראלי בין רגע ברחבי העולם, המשיכה אטיאס לנסות את מזלה והעלתה סרטונים נוספים שלא זכו להצלחה מסחררת כמו הקודם. רק בסוף השבוע האחרון העלתה אטיאס בחגיגות האלווין, סרטון שלה נוהגת ברכבה כשהיא בעירום, נטולת חלק עליון ומחופשת לדמותו של הג'וקר, כהשראה לסרט החדש שעלה לאחרונה לאקרנים, כשהיא מתגלגלת מצחוק ובוכה את נשמתה.


עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אלא שהסרטון זכה לפחות ממאה אלף צפיות, אבל זה לא מנע מהשחקנית הבינלאומית לכבוש יעד נוסף והפעם את השטיח האדום. השחקנית הישראלית המצליחה בניכר, מורן אטיאס, צעדה אמש על השטיח האדום בפרמיירה לסרט ההוליוודי החדש "פורד נגד פרארי" שנערך בעיר המלאכים אל.איי, לצד כוכבים הוליוודיים כמו מאט דיימון וכריסטיאן בייל המשתתפים בסרט. אטיאס אמנם לא משתתפת בסרט ההוליוודי אבל הוזמנה כאורחת כבוד לפרמיירה הנוצצת. 


מורן אטיאס עושה לנו כבוד בהוליווד (Frazer Harrison / Getty Images)מורן אטיאס עושה לנו כבוד בהוליווד (Frazer Harrison / Getty Images)

השחקנית הישראלית בת ה-38 שחשפה כזכור לאחרונה שהיא מודאגת מהרווקות שלה ושוקלת להביא לבדה ילדים לעולם, הפציעה אמש (שני) מול הפלאשים של התקשורת העולמית במראה עוצר נשימה של שמלה לבנה הדוקה וסיפקה לנו הצצה לאיך היא עשויה להראות ביום חתונתה, אם אי פעם יגיע הרגע המיוחל.


מאט דיימון ובת זוגו (צלם : Frazer Harrison / Getty Images)מאט דיימון ובת זוגו (צלם : Frazer Harrison / Getty Images)

מאט דיימון וכריסטיאן בייל (צלם : Kevin Winter, getty images)מאט דיימון וכריסטיאן בייל (צלם : Kevin Winter, getty images)