שילחו איחולי החלמה מהירה לחצי השני של בן אל תבורי, הזמר סטטיק שבילה את הלילה באשפוז בבית החולים בני ציון בחיפה. הזמר חש אתמול (ראשון) בשעות הצוהריים ברע, כשהוא סובל מכאבים קשים, הוא הובהל על ידי אמבולנס בליווי בארוסתו שרית פולק, למחלקת המיון בבית החולים בבני ציון שבחיפה.


עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

סטטיק בבית החולים (צילום: אינסטגרם)סטטיק בבית החולים (צילום: אינסטגרם)

לא ברור עדיין מה סיבת האשפוז, אבל סטטיק עבר סדרת בדיקות על ידי הצוות הרפואי והוחלט להשאירו לאשפוז במחלקה. פולק ארוסתו לא משה ממנו והעבירה את הלילה בכיסא שליד מיטתו, תומכת בבעלה לעתיד. רק אמש דיווחו מדורי הבידור כי השניים קבעו מועד לחתונה הצפויה שתערך בחודש מאי שנת 2020. אך למרות שמדובר בעוד יותר מחצי שנה, נראה כי פולק כבר חושבת קדימה על הקמת תא משפחתי רחב, כשהעלתה סרטון שלה לרשתות מבית החולים וכתבה: "פעם ראשונה שישנתי בבית חולים. שהפעמים היחידות שנהיה כאן זה בלידות, אמן. שחיימי ישתחרר מהר ושנחזור הביתה".


בהחלט לא נעים (צילום: אינסטגרם)בהחלט לא נעים (צילום: אינסטגרם)

הבוקר התייצב גם תבורי לבקר את הקולגה שלו, כשהוא לובש מסכת מגן רפואית על פניו מחשש להידבק. סטטיק שיתף את עוקביו באינסטגרם בתמונות מבית החולים וכתב: "לילה ראשון שלי בבית חולים אי פעם, הזיה". בטח אתם זוכרים שקראתם ב-TMI שסטטיק אושפז כבר בעבר ונעדר מהברית של בנו של תבורי, תו פרינס, עקב בדיקות רפואיות של מצבו בבית החולים. רק בריאות!

סוכניו של סטטיק סירבו להגיב בעת פרסום הידיעה.

בן אל תבורי עם כיסוי (צילום: אינסטגרם)בן אל תבורי עם כיסוי (צילום: אינסטגרם)

לא לוקח סיכון (צילום: אינסטגרם)לא לוקח סיכון (צילום: אינסטגרם)

שרית פולק ארוסתו של סטטיק (צילום: אינסטגרם)שרית פולק ארוסתו של סטטיק (צילום: אינסטגרם)