6106008115001

כל התעשייה התייצבה אמש (שני) לחגוג עם הזוג הנרגש, העיתונאי צחי קומה ובן זוגו ב-13 השנים האחרונות, איש יחסי הציבור רן עוזר, במתחם האירועים '58' בפתח תקווה, החל מאנשי עסקים, פוליטיקאים, זמרים, דוגמנים, שחקנים ועיתונאים. אירית רחמים הייתה אמונה על הפקת האירוע, מאיה בוסקילה  הנשואה הטרייה, ליוותה את הזוג לחופה עם השיר 'מכל האהבות' של עידן רייכל, לצד 20 שושבינות בשמלה לבנה ביניהן נטלי דדון שגם הוכתרה כנהגת של הזוג במהלך יום האירוע, חנה לסלאו, לאה שנירר, מיקי מוכתר, מיכל הקטנה, ליאת אשורי ואחרות.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


אירית רחמים עם הזוג מהמאושר (צילום: שיצו צלמים)אירית רחמים עם הזוג מהמאושר (צילום: שיצו צלמים)

נטלי דדון וריף המתוק (צילום: אלימור לוי)נטלי דדון וריף המתוק (צילום: אלימור לוי)

על הצד האומנותי של הערב היו אחראיים הזמר איתי לוי, ניקול ראידמן עם המופע החדש שלה לצד 12 רקדנים ונסרין קדרי שהקפיצו את המוזמנים. מי שהיו אחראיים למלא את קיבתם של החוגגים בכל טוב, הם מיטב השפים בישראל החל מהשף הלוהט טום אביב, אביב משה ושאול בן אדרת. כמעט כל תעשיית הבידור התייצבה לשלשל צ'ק בחתונה הגאה הגדולה ביותר שנערכה בישראל. מזירת הזמרים אייל גולן וארוסתו היפה דניאל גרינברג, צביקה פיק, משה פרץ וירדן גוזלן, מושיק עפיה, ליאור נרקיס ואשתו, רגב הוד והלן, עדן בן זקן ובעלה, דודו אהרון, רמי קליינשטיין ואחרים.


לאה שנירר בשמלת כלה (צילום: אלימור לוי)לאה שנירר בשמלת כלה (צילום: אלימור לוי)

בזירה של כוכבי הילדים והנוער מיכל הקטנה ומיקי מוכתר, טל מוסרי, דין מירושניקוב, יובל המבולבל, נועה קירל, טיילור ובן זיני. עוד בלטו ביחד הפרודים הטריים - שירן סנדל ואסף גורן. בזירה של היפים והיפות בלטו קסניה טרנטול, רומי נסט, סיגל שחמון, ג'ני צ'רוואני, שירז טל, שביט ויזל, שי מיקה, רווית אסף וגם הפוליטיקאים לא יכלו לוותר על המאורע המרגש והגיעו לחגוג, ביניהם: חבר הכנסת לשעבר אורן חזן, ח"כ אופיר אקוניס והח"כ יואל חסון.


אירית רחמים ודניאל גרינברג (צילום: ניר הולצמן)אירית רחמים ודניאל גרינברג (צילום: ניר הולצמן)

גם ליאור סושרד אומן החושים לקח הפוגה מההופעות סביב העולם והגיע לפרגן, אביבה תבורי, אמירה בוזגלו, טילטיל, איילון בן יוסף, עדי לאון, מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, נדב אבוקסיס, שלומי קוריאט, רוני מאנה, אוולין הגואל ועוד שלל מוזמנים רבים וטובים שהיריעה קצרה מלהכיל אותם. שיהיה במזל!


ליאור סושרד והצ'ק (צילום: ניר הולצמן)ליאור סושרד והצ'ק (צילום: ניר הולצמן)

משה פרץ וירדן גוזלן (צילום: ניר הולצמן)משה פרץ וירדן גוזלן (צילום: ניר הולצמן)

אביבה תבורי (צילום: ניר הולצמן)אביבה תבורי (צילום: ניר הולצמן)

טילטיל (צילום:  ניר הולצמן)טילטיל (צילום: ניר הולצמן)

בן זיני וטיילור מלכוב (צילום: ניר הולצמן)בן זיני וטיילור מלכוב (צילום: ניר הולצמן)

ליאור נרקיס ואשתו (צילום: ניר הולצמן)ליאור נרקיס ואשתו (צילום: ניר הולצמן)

אורן חזן (צילום: ניר הולצמן)אורן חזן (צילום: ניר הולצמן)