6106106525001

הדוגמנית נטלי דדון שליוותה אתמול (שני) את חבריה הטובים, מגיש הטלוויזיה צחי קומה ובן זוגו רן עוזר ביום חתונתם, עדכנה את עוקביה ברשתות החברתיות שהתעוררה בבוקר שאחרי החגיגות עם הנגאובר או חמרמורת למקפידי השפה העברית שבניכם, וציינה ככל הנראה בצחוק, שאינה לגמרי בטוחה כי השאירה את הילד ריף בן ה-3, שהשתתף גם הוא באירוע, בגן הנכון.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייקדדון שימשה כנהגת של הזוג הנשוי ביום חתונתם, כשושבינה ביחד עם עוד כ-20 שושבינות נוספות שלבשו שמלת כלה לבנה, ביניהן טיטי איינאו ולאה שנירר ואפילו הגישה יחד עם בנה ריף את הטבעות במעמד החופה המרגש. הדוגמנית שיתפה היום כי: "נרדמתי עם האיפור, אני שבורה, איזה מזל שיש פילטרים באינסטגרם".


נטלי דדון ובנה ריף (צילום: אלימור לוי)נטלי דדון ובנה ריף (צילום: אלימור לוי)

הדוגמנית אמרה ככל הנראה בצחוק, כדי לציין עד כמה היא נהנתה אתמול: "אני מקווה ששמתי את פצפץ (ריף) בגן הנכון, לא בטוח, בכלל לא בטוח. צחי ורן אתם תשלמו על זה. אין לי ראש, אין לי קול, אין לי רגליים. איזה כיף היה להיות באירוע בלי טלפון. אני אוהבת אתכם", וחתמה את תחושת ההנגאובר ב"גם אין לי אדוויל בבית, מישהו?". ב-TMI שמעו שעוד אלכוהול עוזר להעביר את החמרמורת, אבל לא ממליצים.


נטלי דדון שושבינה (צילום: אינסטגרם)נטלי דדון שושבינה (צילום: אינסטגרם)