סר אלטון ג'ון הפתיע את מעריציו לאחר שסיפר בראיון ל-BBC כי במהלך הופעה לפני כשנתיים בלאס וגאס, שבועיים לאחר שעבר ניתוח להסרת גידול סרטני בערמונית, הוא לבש חיתול ואמר על הקהל: "אילו רק הם ידעו שבאותו רגע אני משתין על עצמי". בהחלט טו מאץ' אינפורמיישן... 

ג'ון נאלץ ללבוש חיתול כי ההליך הרפואי פגע באופן זמני ביכולתו לשלוט בשלפוחית השתן. הזמר בן ה-72 אובחן כחולה בסרטן הערמונית בשנת 2017 ועבר ניתוח זמן קצר לאחר מכן, במקום לעבור כימותרפיה. למרות שהניתוח הצליח, לאחר ימים ספורים ג'ון התמודד עם זיהום שכמעט סיים את חייו, כך שיתף בעבר. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


"אילו רק הם ידעו". אלטון ג'ון (צילום: Getty images)"אילו רק הם ידעו". אלטון ג'ון (צילום: Getty images)

גילוי הלב בריאיון שהתרחש בסוף השבוע, הגיע רק יומיים אחרי שהזמר האגדי ביטל את הופעתו באורלנדו, עקב דלקת אוזניים חריפה. ההופעה בוטלה כ-20 דקות אחרי שהייתה אמורה להתחיל.

כמו כן, בסוף השבוע האחרון, סר ג'ון נחלץ להגנתם של הנסיך הארי ורעייתו מייגן מרקל, שהואשמו ב"צביעות אקלימית" (עניין שהפך לטרנד לאחרונה), לאחר שבחרו לטוס במטוס פרטי לאירוע בניס שבצרפת, בעוד הם מתבטאים בתקשורת ודואגים להעלות את המודעות בנוגע לתופעת ההתחממות הגלובלית. ג'ון טען כי הוא זה שסיפק לזוג המלכותי את המטוס הפרטי וגם את המקום בו התארחו בארץ הבגט. הוא אמר שהוא חש צורך להגן על השניים מפני הפרעה וביקורת בלתי הכרחיות של התקשורת. 


הם צבועים? הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: רויטרס)הם צבועים? הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: רויטרס)

מפרגן מטוסים לבני המלוכה. אלטון ג'ון (צילום: אורית פניני, יח"צ)מפרגן מטוסים לבני המלוכה. אלטון ג'ון (צילום: אורית פניני, יח"צ)