לפני כחודשיים קראתם ב-TMI, שכוהנת הזוגיות אביבית בר זוהר נכנסה לדירת פאר ליד הים, הכוללת ג'קוזי ובריכה ענקית בסלון, לאחר שלדבריה השכנים בדירתה ב"מגדלי יו" היוקרתיים "הציקו לה" והתלוננו על רעש הבוקע מדירתה, ואפילו הזמינו לה משטרה באחת מהפעמים.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


הדירה המטורפת של אביבית בר זוהר (צילום: אינסטגרם)הדירה המטורפת של אביבית בר זוהר (צילום: אינסטגרם)

מוכנים להחליף איתה (צילום: אינסטגרם)מוכנים להחליף איתה (צילום: אינסטגרם)

בר זוהר שיתפה היום (ראשון) את עוקביה ברשתות החברתיות כי החליטה לצאת באמצע החוזה ולחזור לבית אמה ברחובות. כוכבת הריאליטי סיפרה: "אני עוזבת את הדירה שלי, באמצע החוזה שלי אני קמה ועוזבת את הדירה שלי בתל אביב. אני עושה את זה כי הדבר שהכי חשוב לי בעולם הזה, זה המשפחה שלי ואמא שלי. מי שלא יודע, אבא שלי, משה, נפטר לפני חודש וחצי. כעת אמא שלי, לאחר 55 שנות נישואים של אהבה ותמיכה ועזרה, לבד ברחובות".


אביבית בר זוהר (צילום: אינסטגרם)אביבית בר זוהר (צילום: אינסטגרם)

"אני החלטתי שאני עוזבת את הדירה, את הבריכה ואת החוזה. בעל הדירה שלי כל כך אנושי והומני שאישר לי לעזוב את הדירה באמצע החוזה. אני חוזרת לרחובות, אני לוקחת לי ולאמא שלי פנטהאוז גדול שיהיה לנו בכיף. זו שנה בה אני עוברת לגור עם אמא. אני לא רוצה להשאיר את אמא שלי לבד. אוי ואבוי אם לא הייתי עושה את זה. לא הצלחתי לישון מהמחשבה שאמא שלי תישן לבד בלילות".


אביבית בר זוהר (צילום: אינסטגרם)אביבית בר זוהר (צילום: אינסטגרם)

בר זוהרת מבקשת גם את עזרתם של עוקביה במציאת דירה ומציאה אפילו עסקה שווה לכל מי שיתאמץ: "אני רוצה את עזרתכם. אם שמעתם על דירת פנטהאוז, דירה ענקית במרכז רחובות, מי שיעזור לי אני אקנה לו מתנה ממני ואביא לו אותה באופן אישי". כוכבת הריאליטי מסיימת ואומרת: "תל אביב אני עוזבת אותך. אני לא מאמינה. אלוהים מביא אותנו למקומות שלא חלמנו ודמיינו". שיהיה בהצלחה.


חוזרת לרחובות (צילום: אור גפן)חוזרת לרחובות (צילום: אור גפן)