לפני כחודשיים אביבית בר זוהר בישרה בעיניים דומעות לעוקביה ברשתות החברתיות כי אביה, משה, הלך לעולמו. כשבוע לאחר שקמה מהשבעה, כוכבת הריאליטי שיתפה בתמונה מחויכת שלה וחטפה תגובות נזעמות מעוקביה ששאלו: "איך את מעזה לחייך?", והחליטה לא לשתוק לתגובות כשאמרה: "אתם לא יודעים מה זה לאבד אבא".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)

נראה שעוקביה של בר זוהר לא עושים לה חיים קלים, אבל זה לא מה שיעצור אותה מלשתף עוד פרטים על חייה האישיים. רק לפני כשבוע סיפרה כי החליטה לעזוב את דירתה היוקרתית הכוללת בריכה בסלון ולחזור לבית אמה ברחובות, לפחות לשנת האבל הראשונה, כדי שלא תישן לבדה. בר זוהר קצת נעלמה מאור הזרקורים ואפשר להבין למה, אך אמש (שלישי) היא הגיעה להשקה ראשונה מאז מותו של אביה ז"ל.


אביבית בר זוהר מחויכת (צילום: אור גפן)אביבית בר זוהר מחויכת (צילום: אור גפן)

בר זוהר הגיעה אמש למסיבה של SMEG להשקת קו מוצרי "דולצ'ה & גבאנה" בתל אביב ונראתה מחויכת עם חליפה תואמת ומגפי בוקרים. עוד הגיעו: אייל ברקוביץ' וחברתו שרון שעברו לאחרונה להתגורר בתל אביב, אך בשני בתים נפרדים, מיכל אנסקי שמדגמנת היריון של חודש שמיני עם ספק חולצה-ספק פיג'מה, קורין גדעון, אנה ארונוב והבעל אייל אלגבי, שמחה גואטה שסיפרה שעברה לאחרונה לבית חדש יחד עם בן זוגה יהודה, אורי לייזרוביץ', הישר מהצילומים ל "ארץ נהדרת", אנדי רם, שירלי בוגנים ועוד.


אייל ברקוביץ' ושרון כהן (צילום: אור גפן)אייל ברקוביץ' ושרון כהן (צילום: אור גפן)
מיכל אנסקי (צילום: אור גפן)מיכל אנסקי (צילום: אור גפן)

שירלי בוגנים (צילום: אור גפן)שירלי בוגנים (צילום: אור גפן)

קורין גדעון ואורי לייזרוביץ' (צילום: אור גפן)קורין גדעון ואורי לייזרוביץ' (צילום: אור גפן)

שמחה גואטה (צילום: אור גפן)שמחה גואטה (צילום: אור גפן)

אנה ארונוב ואייל אלגבי (צילום: אור גפן)אנה ארונוב ואייל אלגבי (צילום: אור גפן)

מאוהבים (צילום: אור גפן)מאוהבים (צילום: אור גפן)