אמש (שני) סיימו כוכבי הפסטיגל יום עמוס וגדוש בארבע הופעות רצופות על במות הפסטיגל והחליטו להרים מסיבה מאולתרת לרגל היום האחרון של חג החנוכה. החופש של הילדים אומנם כבר מאחורינו החל מהיום בבוקר, אבל כוכבי הפסטיגל עדיין מחויבים ללו"ז מופעים צפוף עד לסוף חודש ינואר.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אבל כעת סדר הזמנים הלחוץ של ארבע הופעות ביום ירד מפלס, וכוכבי הפסטיגל החליטו לציין זאת במסיבה סוערת. היישר מבימת הפסטיגל, חצי שעה לחצות, נפגשו כל הכוכבים במסיבת גג מאולתרת שכללה תקליטן עם מוזיקה טובה, כיבוד מלא בקלוריות וכמובן אלכוהול.

עדן בן זקן, גפן ברקאי ואיתי לוי (צילום: אינסטגרם)עדן בן זקן, גפן ברקאי ואיתי לוי (צילום: אינסטגרם)

למרות שהכוכבים פיזזו על הבמות בשבועיים האחרונים מדי יום, כמה פעמים ביום, זה לא הפריע להם לקרוע את רחבת הריקודים במסיבה. בחרו לחגוג ולא לסיים את היום מתחת לפוך במיטה: עדן בן זקן מלווה בבעלה שוקי ביטון, איתי לוי שהונף על כתפיו של בעלה של בן זקן, לקח את המיקרופון לידיו, הרקיד את כולם על הרחבה ונצפה רוקד בעצמו ולא לבד, אבל אתם יכולים לנשום לרווחה, כי היה זה ריקוד תמים למראה עם אחת מרקדניות הפסטיגל. גם טלי אורן הגיעה וניצלה את המיקרופון לביצוע משלה, אנה זק, גפן ברקאי, נועה קירל ויהונתן מרגי שקרעו את רחבת הריקודים ואחרים.
שוקי ביטון מרים את איתי לוי על הכתפיים (צילום: אינסטגרם)שוקי ביטון מרים את איתי לוי על הכתפיים (צילום: אינסטגרם)

נועה ומרגי רוקדים יחד (צילום: אינסטגרם)נועה ומרגי רוקדים יחד (צילום: אינסטגרם)