בזמן שגשם שטף את המדינה, הצפות שיתקו את נתיבי התנועה והעסקים, אנשים התניידו ממקום למקום בעזרת גלשנים, היו שנהנו להם ממוזיקת רקע נעימה ושמש חמימה ליד הבריכה. אורחי מלון "מג׳יק פאלאס" מקבוצת פתאל באילת שהזמינו חופשה בשיאם של חודשי החורף הקרים, נהנו בסוף השבוע האחרון ממזג אוויר חם בעיר הדרומית, עד כדי כך שהם עלו על בגדי ים והשתכשכו להנאתם במי הבריכה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

האורחים לא תיארו לעצמם שהם כאלה מזליסטים ולא רק בגלל מזג האוויר, אלא כי נתקלו לגמרי במקרה ברחבי המלון בכוכבים עלמה זק, שני כהן, ערן זרחוביץ ועוד מחברי הקאסט של "ארץ נהדרת". השחקנים לא הגיעו לחופשת גיבוש של בטן גב של צוות התוכנית רגע לפני צילומי התוכנית הבאה, והם גם לא הוזמנו להופיע באירוע חברה במלון, אלא הדרימו עד אילת בכדי לעבוד.

ערן זרחוביץ' ואלי פיניש באילת (צילום: יחערן זרחוביץ' ואלי פיניש באילת (צילום: יח
ערן זרחוביץ' ואלי פיניש באילת (צילום: יח"צ)

החבורה הססגונית שהכניסה המון אטרקציה ועניין לאורחי המלון, הגיעה לצלם את סדרת המערכונים החדשה של "ארץ נהדרת" שצפויה ללוות את העונה ותעסוק בכל מה שקורה מאחורי הקלעים של בית המלון. אגב נחשו מי המציל המאותגר שנראה בתמונה? התקשתם? נעזור לכם, נעים מאד, תום יער בשבילכם. 

אורי לייזרוביץ', שני כהן, ערן זרחוביץ', תום יער (צילום: ירון שילון)אורי לייזרוביץ', שני כהן, ערן זרחוביץ', תום יער (צילום: ירון שילון)
אורי לייזרוביץ', שני כהן, ערן זרחוביץ', תום יער (צילום: ירון שילון)
 
ערן זרחוביץ, אלי פיניש (צלם: יחסי ציבור)ערן זרחוביץ, אלי פיניש (צלם: יחסי ציבור)
ערן זרחוביץ', אלי פיניש (צלם: יחסי ציבור)