בנוסף להיותה המיליארדרית הצעירה בעולם, קיילי ג'נר היא גם אמא לסטורמי הקטנה שתחגוג בסוף השבוע הקרוב את יום הולדת השני. אם חשבתם שהעניין יסתכם בכמה בלונים ושקיות הפתעה מלאות בטופי קשה וופל שוקולד נמס, תחשבו שוב. ג'נר הצעירה שיתפה פעולה עם טראוויס סקוט, אבי בתה, ממנו נפרדה בנובמבר האחרון ויחד הם מתכננים לסטורמי יום הולדת שכולנו יכולים רק לחלום עליו. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

החגיגות החלו כבר בסוף השבוע האחרון, אז לקחה ג'נר את בתה לטיול בפארק השעשועים "דיסניוורלד" שבאורלנדו פלורידה. כמובן שג'נר לא תטוס כאחד האדם במחלקת תיירים ולקחה את מטוסה הפרטי שמותג כולו בעכבר המפורסם ביותר בעולם, אבל מדובר רק בקצה הקרחון. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

storm’s first disney trip ☑️⚡️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

על פי מקורות יודעי דבר, המיליארדרית הצעירה והראפר המצליח, שכרו שטח גדול באולפני סטודיו שמיקומו נותר עדיין חסוי, שם הם יארחו משפחה וחברים ברי מזל שיבואו לצפות ב"שישה דמויות מגניבות" לטענת המקורות. אם תהיתם לעצמכם כמה עולה לשכור שטח של סטודיו מפורסם, הסירו דאגה מלבכם, TMI כאן לספר לכם שמדובר בכ-100 אלף דולר! 

קיילי וסטורמי בדיסני וורלד (צילום: אינסטגרם)קיילי וסטורמי בדיסני וורלד (צילום: אינסטגרם)
סטורמי בעגלה בסיסית של פנדי (צילום: אינסטגרם)סטורמי בעגלה בסיסית של פנדי (צילום: אינסטגרם)

אם זה נראה לכם מוגזם, ליום הולדתה הראשון, קיבלה סטורמי מסיבה הכוללת יער קסום שעוצב במיוחד בשבילה, הכולל פרפרים וקשת בענן (!!!) ולכבוד הכריסמס, בית הבובות בגודל טבעי שקיבלה הקטנה מסבתה, המאמאג'ר קריס ג'נר. ב-TMI כבר לא יכולים לחכות לכל הסטוריז שבנות הקרדשיאנס יעלו מיום ההולדת המוגזם הזה. 

חושבים שהיא תזכור משהו מכל זה? (צילום: אינסטגרם)חושבים שהיא תזכור משהו מכל זה? (צילום: אינסטגרם)
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on