שירי קופפרברג ולירן לוי הם ללא ספק הזוג הכי מסקרן מכל הזוגות ששודכו בתכנית "חתונה ממבט ראשון". רק לפני שבועיים התבשרתם על הקאמבק המרגש של כוכבי חתונה ממבט ראשון, שלושה חודשים אחרי ששברו לנו את הלב ובישרו על פרידה. אבל נראה כי את הקאמבק הזה, הם לגמרי מתכננים לשרוד הפעם, כי כעת אנחנו שמחים לדווח ששירי ולירן עשו את הצעד וחזרו לחלוק קורת גג משותפת.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

הכי מאוהבים שיש (צילום: דניאל כספי)הכי מאוהבים שיש (צילום: דניאל כספי)

השניים כזכור כבר התגוררו יחדיו לפני הפרידה, אלא שעם המשבר שחוו גם פיצלו את המגורים המשותפים. אמש (שלישי) התייצבו השניים לחגוג במסיבת רווקים ורווקות, ולא בכדי להיפרד מחיי הרווקות לקראת בשורות מרגשות על חתונה נוספת, אלא לרגל הקרנת העונה השלישית של הדוקו ריאליטי, שישודר בשבת הקרובה.

הפקת התוכנית בחרה לחשוף קטעים ראשונים מהעונה החדשה בפני קהל של 130 רווקים ורווקות, שהגיעו למסיבת שידוכים שנערכה בשיתוף עם רוני שינקמן, מנהלת המיזם "הרווקים של רוני", בקאנטרי קלאב בתל אביב בכדי למצוא אהבה. הרווקים והרווקות פגשו את הזוג שכן מצא אהבה, שירי ולירן, שהיו אמורים לעלות לפאנל העוסק באהבה ולתת טיפים לזוגיות, אלא שהזוג המאוהב איחרו להרצאה ולא השתתפו בסוף בפאנל.

שירי קופפרברג, לירן לוי (צילום: דניאל כספי)שירי קופפרברג, לירן לוי (צילום: דניאל כספי)

עוד בלטו כוכבי העונה השנייה יוגב אלקיים ושרונה מרלין שלא שודכו בתוכנית אבל נותרו בקשר קרוב והשאירו את בני זוגם החדשים בבית וצמד הפסיכולוגים של התוכנית דני פרידלנדר ויעל דורון. 

יוגב אלקיים, שרונה מרלין (צילום: נוי עינב)יוגב אלקיים, שרונה מרלין (צילום: נוי עינב)
דני פרידלנדר, יעל דורון (צילום: נוי עינב)דני פרידלנדר, יעל דורון (צילום: נוי עינב)