גלית גוטמן ושירה גוטמן בראיון משותף

אחרי אילנית לוי שהצטלמה עם בתה אלין לקמפיין משותף, כעת הקולגה שלה לתוכנית, גלית גוטמן מצטלמת לקמפיין ראשון ומשותף עם בתה שירה. הבוקר (רביעי) הצטלמו הדוגמנית הכי יפה בתעשייה ובתה שסוללת את דרכה בתעשיית הדוגמנות, לקמפיין ראשון משותף שלהן יחד לרשת מרכזי "רונית רפאל מדע היופי" לצד הפרזנטורים הנוספים של המותג דליה מזור, מוטי רייף ורובי פורת שובל.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

מוטי רייף, גלית גוטמן, שירה גוטמן, דליה מזור (צילום: עידו לביא)מוטי רייף, גלית גוטמן, שירה גוטמן, דליה מזור (צילום: עידו לביא)

על הסט חשפה גוטמן ג'וניור בת ה-20 שהיא נמצאת בזוגיות חדשה, אך סירבה לחשוף פרטים על בר המזל. האם הגאה סיפרה שזאת פעם ראשונה ששירה עומדת מול תקשורת ומתראיינת ולכן היא מרגישה צורך להגן ולגונן עליה. כשנשאלה האם יש לה קווים אדומים, בתה שירה הגיבה בשמה ואמרה בציניות: "זאת ששלחה אותי להצטלם בהלבשה תחתונה? אז התשובה היא לא".

אמא גאה. שירה וגלית גוטמן (צילום: לירז אגם)אמא גאה. שירה וגלית גוטמן (צילום: לירז אגם)

והאם הגאה הוסיפה: "יש מה לראות אז חבל על הקווים האדומים כרגע". עוד סיפרה שירה על חוויותיה מיום הצילומים, "זה נראה מאד פאן ונוצץ אבל זה יום מאד קשה ומתיש, והיא (גלית) עושה את זה כמו מלכה, אז אני לומדת ממנה כל הזמן". כששירה נשאלה מה השאיפות שלה השיבה: "אני בצבא כרגע כשאשתחרר אז נראה". 

שירה גוטמן, גלית גוטמן (צילום: רוני בר)שירה גוטמן, גלית גוטמן (צילום: רוני בר)