אחרי חודשיים של הסגר בבית האח הגדול, מנותקים מהחיים שבחוץ, מהחדשות ומהנגיף הקטלני המתפשט ברחבי העולם, יצאו היום 13 הדיירים מבית "האח הגדול". הדיירים, ששוהים בבית הכי סגור ומבודד במדינה כרגע, לא פספסו את ההזדמנות להשמיע את קולם בקלפיות, גם אם זה בפעם השלישית, ויצאו הבוקר (שני) להצביע כל אחד באזור מגוריו. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

הדיירים הגיעו בשעות הבוקר המוקדמות, עם פתיחת הקלפיות, כשכל דייר יצא מלווה בלפחות שלושה אנשים: נהג, איש צוות ומאבטח. ואם זה לא מספיק, הם גם קיבלו הוראה להתלבש בהסוואה מוגזמת עם קפוצ'ון רחב וכובע, להסתיר את זהותם ולשמור על דיסקרטיות, כדי שהקהל הרחב שמגיע להצביע בקלפי לא יזהה כי מדובר בכוכבי האח הגדול. מאז הם כבר שבו חזרה לבית ובינתיים ממתינים למשדר ההדחה שישודר היום ב-21:00 ברשת 13. 

בעוד שמחוץ לבית האח המודחים מהעונה הנוכחית כבר עושים את דרכם בביצה המקומית, כשחלקם מכריזים על מלחמות על מתמודדים בבית או מפלרטטים עם מפלגות, בבית "האח הגדול" הדיירים עדיין מנותקים מכל מה שקורה, ואנחנו בהחלט בטוחים שהם יהיו בהלם כשיצאו לאוויר הפתוח. כידוע, מדובר בעונה מאוד תוססת פוליטית כשאסיף אלקיים, הדובר לשעבר של אורן חזן, וניר אבישי כהן, שהוא דובר "שוברים שתיקה" לשעבר, מנהלים ויכוחים פוליטיים בלתי פוסקים. יכולים לנחש למי יצביעו?

אדם אליוף (צילום: פרטי)אדם אליוף (צילום: פרטי)
אסיף אלקיים (צילום: פרטי)אסיף אלקיים (צילום: פרטי)
פול טשגיאן (צילום: פרטי)פול טשגיאן (צילום: פרטי)
אודליה סויסה (צילום: פרטי)אודליה סויסה (צילום: פרטי)
יוסי אורפלי (צילום: פרטי)יוסי אורפלי (צילום: פרטי)
ניר אבישי כהן (צילום: פרטי)ניר אבישי כהן (צילום: פרטי)
נעם לוי (צילום: פרטי)נעם לוי (צילום: פרטי)
חגית היימן (צילום: פרטי)חגית היימן (צילום: פרטי)
ירדן אדרי (צילום: פרטי)ירדן אדרי (צילום: פרטי)
גדי פניבילוב (צילום: פרטי)גדי פניבילוב (צילום: פרטי)
תקוה גדעון (צילום: פרטי)תקוה גדעון (צילום: פרטי)