קורטני קרדשיאן, האחות הבכורה של המשפחה המפורסמת בעולם, ידועה בזכות הרצון שלה לפרטיות ובכך שהיא לא מרבה לנדב מידע על חייה האישיים ומנסה לצמצם את החשיפה כמה שיותר. כעת, בראיון מיוחד למגזין "Health", החליטה קורטני בת ה-40 לחשוף קצת יותר מה קורה בחייה ובחיי ילדיה מייסון, פנלופי וריין, כשבמהלך הראיון הגיבה גם על תגובות וביקורות קשות שהיא מקבלת.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

כוכבת הטראש הבינלאומית שיתפה שהיא שואפת להיות חיובית ולא לתת לשליליות של אנשים להגיע אליה, וסיפרה: "לא משנה מה אני עושה, תמיד יהיה למישהו מה לומר, טוב או רע. מדי פעם אני יכולה להגיב להערה שלילית בשביל הכיף, או אם משהו באמת מפריע לי ... אבל בדרך כלל אני לא מקדישה לזה יותר מידי מחשבה". קורטני סיפרה גם שחלק מהתגובות הרבות שהיא מקבלת נוגעות לנושא מאוד מוזר ומפתיע - העובדה שהיא מנשקת את ילדיה על השפתיים. "הגרוע מכל הוא שאנשים שאני לא מכירה נותנים לי עצות בלתי רצויות על הורות. אף אחד לא מכיר את הילדים שלי יותר טוב ממני. אני מסתדרת בעצמי, תודה". גם אתם חושבים שזה טבעי לחלוטין?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

כחלק מהרצון לשאוף לאנרגיות טובות, קורטני סיפרה שהיא בוחרת לקחת צעד אחורה מהאימפריה המשפחתית, ולבלות עם הילדים שלה כמה שיותר. רק לא מזמן קראתם ב-TMI על פרישתה מתכנית הריאליטי המשפחתית, וגם בעונה האחרונה של התכנית היו פרקים רבים שסבבו סביב הנושא הזה, ואפילו בפרומואים לעונה החדשה לתכנית ניתן לראות שמדובר במשבר גדול. בראיון היא הוסיפה לספר על המחלוקות הרבות בינה לבין אחיותיה קים וקלואי, שמתקשות לקבל את העובדה שהיא צריכה זמן חופשי להשקיע במשפחתה. "האחיות שלי לא אוהבות כשאני אומרת את המילה 'הצבת גבולות', אבל אני יותר מתכוונת לשליטה על לוח זמנים".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

משפחת קרדשיאן-ג'נר המורחבת (צילום: אינסטגרם)משפחת קרדשיאן-ג'נר המורחבת (צילום: אינסטגרם)