הדוגמנית יעל שלביה לא מתכננת לתת לשום משבר קורונה לשנות לה את התכניות. הדוגמנית בת ה-18 הייתה צריכה להגיע ללוס אנג'לס יחד עם בן זוגה המיליארדר ברנדון קורף, אבל העובדה שמתחולל משבר עולמי שהביא לעוצר טיסות לא הפריעו לזוג הצעיר. אז מה עושים כששדות התעופה ריקים מאדם וחברות התעופה שנייה לפני פשיטת רגל? מזמינים את המטוס הפרטי, כמובן.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

יעל שלביה טסה במטוס פרטי ללוס אנג'לס (צילום: אינסטגרם)
 
כזכור, שלביה מטפחת בשנה האחרונה מערכת יחסים צמודה עם איש העסקים המיליארדר קרוף, בזכותו טסה ברחבי הגלובוס, זוכה לראות עולם ועל הדרך מכירה כמה חברים מפורסמים. נראה כי החיים הטובים כבר לא זרים לתלמידת האולפנה לשעבר, אחרי שאתמול (ראשון) הזוג המעושר ארז מזוודות ועלה על טיסה מפנקת ללוס אנג'לס במטוסו הפרטי של קרוף. הדוגמנית היפה, שלמדה מחבריה העשירים, לא יכלה שלא להתלהב כמו ילדה והשוויצה ברשתות החברתיות בכל הפינוקים שקיבלו. TMI מוסרים לך ד"ש מהבידוד הביתי!
היו שלום, חולי קורונה ומבודדים. יעל שלביה (צילום: אינסטגרם)היו שלום, חולי קורונה ומבודדים. יעל שלביה (צילום: אינסטגרם)
נראה טוב יותר מדירת הבידוד שלנו. המטוס הפרטי של קרוף (צילום: אינסטגרם)נראה טוב יותר מדירת הבידוד שלנו. המטוס הפרטי של קרוף (צילום: אינסטגרם)
מה עם העוגות? (צילום: אינסטגרם)מה עם העוגות? (צילום: אינסטגרם)
לפחות שומרת על ההנחיות ומדגמנת 'נמסטה'. שלביה וקרוף (צילום: אינסטגרם)לפחות שומרת על ההנחיות ומדגמנת 'נמסטה'. שלביה וקרוף (צילום: אינסטגרם)