למרות הסגר שהוטל על המדינה ועל אף הנחיות משרד הבריאות לא לצאת מהבית למעט מקרים חריגים, לא לפגוש בני משפחה או חברים, לשמור על מרחק שני מטר, מודחי "האח הגדול" עדיין נמצאים ביקום מקביל ואמש (שלישי) הם ערכו מפגש איחוד של מודחי האח.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

חבורת המודחים שעדיין לא הפנימה את גודל משבר מגיפת הקורונה, לא נשמעו להנחיות משרד הבריאות ונפגשו בביתו של בן זוגה של אמילי פרי וחגגו חאפלה ישראלית של על האש, כשהם לא שומרים על מרחק של שני מטר. מפגש פסגה מרגש נערך בין המודח האחרון פול טשגיאן שהודח בשבת האחרונה מהבית והמודחת נועם לוי.

כל מודחי האח הגדול ונושי של אמילי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)כל מודחי האח הגדול ונושי של אמילי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

השניים כזכור נכנסו בכניסה השנייה של הדיירים ופצחו בתחילתו של רומן בבית. אלא שאז הודחו והרומן בין השניים נקטע עוד לפני שהתחיל. אלא שכעת נראה כי מה שהיה בבית נשאר בבית וכל אחד המשיך בדרכו. עוד התייצבו רונן פייגנבוים, אמילי וכפיר כהן. בלטה בהעדרה חגית היימן, המודחת השמינית של הבית, שלא הזומנה למפגש האיחוד המרגש כי הייתה המודחת היחידה שיצאה מהבית ולא יצרה קשר עם אף דייר אחר שהודח.

זה רק פילטר. נועם לוי, פול טשגיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)זה רק פילטר. נועם לוי, פול טשגיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
לא מקפידים על הנחיות משרד הבריאות (צילום: צילום מסך אינסטגרם)לא מקפידים על הנחיות משרד הבריאות (צילום: צילום מסך אינסטגרם)