הלם בביצה, רק נגיף הקורונה מסוגל לגרום לכוכבים הוליוודים להתפנות לשיחות אישיות עם המעריצים הישראליים, כמו לדוגמא הזמר הבינלאומי ג'סטין ביבר שהיה כל כך משועמם אמש (שלישי) בבידוד בביתו, שהוא החליט לנהל שיחה אישית עם מעריצה ישראלית.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

ולא, לא מדובר בפייק ניוז שהפך למצרך שכיח בימים אלה, או במתיחה של אחד באפריל, כי הזמר הנודע החליט לצרף מעריצה ישראלית לשיחת לייב שלו באינסטגרם. מאי קרמני הצעירה ברת המזל רצה נרגשת מיד לאחיה ואמרה:  "אני מדברת עם גסטין ביבר אני נשבעת לך בראש שלי", "זה אחי", הציגה הצעירה הישראלית את אחיה לביבר. 

ג'סטין ביבר בשיחה עם מעריצה ישראלית (באדיבות גיל משעלי)
ג'סטין ביבר בשיחה עם מעריצה ישראלית (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ג'סטין ביבר בשיחה עם מעריצה ישראלית (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

לא רק ביבר בחר לעלות בלייב ישראלית, אלא גם הזמר הנודע אשר, זוכה פרס הגראמי לזמר הריתם אנד בלוז הטוב ביותר, שהעלה אמש את המעריצה הישראלית שיר עדני שהייתה באותה עת מתחת לפוך במיטתה. הכוכב ההוליוודי פלרטט עם הישראלית בחדר המיטות ואת זה אסור לכם לפספס: "מה קורה? אז אנחנו במיטה איתך עכשיו,  מוזר". השיבה לו הישראלית "רק איתך", עוד שאל: "את מישראל ? זורח שם עכשיו?", תוך כדי שהוא מחייך אליה בערמומיות. 

אשר בשיחה עם מעריצה ישראלית (צילום מסך אינסטגרם)