לפני 95 ימים, עם בואה של השנה החדשה והעשור החדש, נכנסו בזה אחר זה 14 דיירים לבית הכי סגור ומתועד במדינה. העונה הזו תיזכר כעונה בה פרצה מגפת הקורונה שגרמה לגמר להיראות פחות חגיגי כיוון שיתקיים ללא קהל במתחם וללא המודחים שיקבלו את פניהם של חמישיית הגמר. ארבעה מתוך חמשת הפיינליסטים - תקוה גדעון, ירדן אדרי, גדי פניבילוב ואסיף אלקיים, נכנסו בכניסה הראשונה ומי שהפתיעה ועשתה את מהפכת "הדיירים החדשים" היא אודליה סוויסה, שנכנסה חודש וחצי לאחר היתר והצליחה לגבור על אנשים שהיו עם כניסה בטוחה לגמר כמו ליאור דואק, יוסי אורפלי ואדם אליוף

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

העונה התחילה במשימה סודית של תקוה שנכנסה כהריונית בחודש שביעי, של ניר אבישי כהן שנכנס כמתנחל והתגלה כדובר לשעבר של "שוברים שתיקה" ושל אסיף שהיה בסוד העניינים והיה צריך לשמור על השניים. בהמשך גם נכנס חבר הכנסת אורן חזן שגרם לרעידת אדמה בבית לאחר ויכוחים חוזרים ונשנים עם ניר - והפתעה, גם עם דוברו לשעבר, אסיף, שככל הנראה גרמו לחברות הטובה שהייתה ביניהם להגיע לסיומה.

תקווה גדעון (צילום: אריאל שלום)תקווה גדעון (צילום: אריאל שלום)
האח הגדול, אורן חזן (צילום: צילום מסך רשת 13)האח הגדול, אורן חזן (צילום: צילום מסך רשת 13)

בזכות אותו חזן, אדם אליוף שהיה אמור לצאת ראשון מהבית, הצליח להישאר הכי קרוב שיש לסוף ולעזוב במקום השישי, יומיים בלבד לפני הגמר. היה גם את הרומן של ירדן עם ליאור, שלא בדיוק ראה אותה באותה צורה אבל נגרר עם הסיטואציה והמהלך הלא צפוי של הניתוק ממנה והקרבה לתקוה. ירדן שבורת הלב, לא ראתה שחברה הקרוב, אדם, דלוק עליה והחליטה לנפץ לו את החלום לפני שהוא הולך רחוק מדי במחשבותיו. למזלו הרב, בכניסת הדיירים השנייה, נכנסה שירלי סידיק, שהצליחה לתת לו את האהבה בה כל כך חשק ולא רק היא נכנסה, אלא גם נעם לוי - הסוג של אקסית של ליאור, כי אם לא הספיק לו שתיים, אז הנה גם השלישית. נעם שהבינה מהר מאוד שליאור פחות בקטע שלה, הלכה לכיוון של ניר ואז של פול וחזרה שוב לניר, ושיהיה לכל הזוגות בהצלחה. 

שירלי סידיק, אדם אליוף (צילום: צילום מסך רשת 13)שירלי סידיק, אדם אליוף (צילום: צילום מסך רשת 13)

גדי שהתחיל את העונה כבחור צעיר שלא מוכן לעשות כלים והצליח לגרום לכל הבית לשבור את כליו, בתמיכתו של אבא יוסי, הצליח לעשות שינוי אדיר ואפילו לבשל חביתה. אסיף אלקיים שנכנס לאחר הפרידה מהאקסית המפורסמת, מעיין אדם, התחיל כילד שלא מוכן עדיין להביא ילדים לעולם וסיים ככל הנראה, כמישהו בשל הרבה יותר. בכל מקרה, לשמחתו האקסית מחכה לו בחוץ. 

מעיין אדם (צילום: אינסטגרם)מעיין אדם (צילום: אינסטגרם)

אז מי הזוכה הגדול של העונה? לפי סקר TMI הזוכה הגדולה היא תקוה גדעון עם 30% מההצבעות, מיד אחריה בקרב צמוד מאוד ירדן אדרי עם 29% מהקולות. אסיף אלקיים שהתחיל את העונה כזוכה הגדול לפי סקר TMI, הגיע כעת למקום השלישי עם 20% מההצבעות. גדי הסתפק ב12% ואודליה ב9% בלבד. 

האם תוצאות הסקר יחזו את תוצאות האמת? עדכונים בלייב!

האח הגדול (צילום: צילום מסך רשת 13)האח הגדול (צילום: צילום מסך רשת 13)

במקום החמישי בגמר "האח הגדול": אודליה סוויסה

אודליה סויסה (צילום: מיכה לובטון)אודליה סויסה (צילום: מיכה לובטון)

במקום הרביעי בגמר "האח הגדול": גדי פניבילוב 

גדי פניבילוב (צילום: מיכה לובטון)גדי פניבילוב (צילום: מיכה לובטון)

במקום השלישי בגמר "האח הגדול": אסיף אלקיים

אסיף אלקיים (צילום: אריאל שלום)אסיף אלקיים (צילום: אריאל שלום)

במקום השני בגמר "האח הגדול": ירדן אדרי

ירדן אדרי (צילום: מיכה לובטון)ירדן אדרי (צילום: מיכה לובטון)

במקום הראשון בגמר "האח הגדול": תקוה גדעון

האח הגדול, תקוה גדעון (צילום: מיכה לובטון)האח הגדול, תקוה גדעון (צילום: מיכה לובטון)