מי שצפה אמש (מוצ"ש) ב"חתונה ממבט ראשון" לא יכל להישאר אדיש לקרירות שמפגין אמיר זהבי לדנית ליבנת. נראה כי גם כוכבת הריאלטי אלינה לוי, שתככב בקרוב על המסך ב"הישרדות" לא יכלה לשאת את התנהגותו הלא כנה של אמיר לדנית והעלתה פוסט ביקורת המיועד לדנית, שלא מצליחה לראות בבירור את הכתובת שנמצאת על הקיר, שאמיר ממש לא בעניין.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בפוסט שהעלתה בו תייגה את דנית כתבה: "היי דנית. לא זה לא סבבה שהוא לא ענה לוואצטפ, זה ממש בסיסי ומגיע לנו תקשורת נעימה עם הבן אדם איתו אנחנו רוצות לראות איך מרגיש קשר. וזה לא רק הודעה, זה ביטוי לכל מה יש מתחת, שהאיש שמולך לא איפשר לך לדעת כי הוא לא תיקשר מולך כל כך הרבה דברים. מטורף לראות איך בשיחה הזאת אמיר הצליח להפוך את המצב. אתן לא סתם מרגישות דברים, אתן לא סתם מדמיינות. אחד הדברים שאף אחד לא לימד אותי זה לשאול את עצמי איך אני מרגישה מול הבן אדם הזה? אם הבן אדם מולנו גורם לנו להרגיש ששום דבר שאנחנו עושות הוא לא מספיק, גורם לנו לפקפק במציאות ובתחושות שלנו, זה זרקור עצום שאומר זה לא האדם איתו אני רוצה לחלוק את חיי".

חתונה ממבט ראשון, דנית לבנת, אמיר זהבי (צילום: לירון סער)חתונה ממבט ראשון, דנית לבנת, אמיר זהבי (צילום: לירון סער)

רגע לפני שסיימה בחרה לוי גם להתייחס לזוג אחר בתוכנית וכתבה: "שלא נדבר על מאור שדיבר בצורה אגרסיבית למור המדהימה שמגיבה לכל ההזיה הזאת בצורה ששמה גבול ומבינה כמה זה לא ראוי לה". מור לרמן בחרה לשתף את הדברים שכתבה לוי ולאחר זמן קצר מחקה, ואולי זה רמז לכך שהיא מסכימה איתה ושבעצם מור ומאור לא החזיקו מעמד לאורך התכנית? ימים יגידו. 

האח הגדול, מור לרמן, מאור פינקלשטיין (צילום: פרטי)האח הגדול, מור לרמן, מאור פינקלשטיין (צילום: פרטי)
הפוסט של אלינה לוי אותו מורן לרמן שיתפה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הפוסט של אלינה לוי אותו מורן לרמן שיתפה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)