האם הקשר האיטי ביותר בתולדות "חתונה ממבט ראשון" מסתיים ברומן מוצלח גם מחוץ לכותלי הפורמט? לפחות כך נראה בתמונה שהעלתה אמש (שבת) מור לרמן לאינסטגרם. כוכבת "חתונה ממבט ראשון" העלתה לסטורי תצלום משותף שלה מבלה את שבת עם בן זוגה לתוכנית מאור פינקלשטיין

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בתמונה נראים השניים מעבירים עוד שבת קיצית יחד בשטח בפיקניק רומנטי עם חברים, כשהם נראים מחויכים וזורמים כאילו הם יחד זמן מה ומאוהבים. רגע אחרי שחשפה את הזוגיות שלהם, הבינה לרמן שחתומה על הסכם סודיות עם ההפקה את טעותה, והסירה לאלתר את התמונה מחשבון האינסטגרם שלה. 

הסטורי של מור לרמן שנמחק לאחר זמן קצר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הסטורי של מור לרמן שנמחק לאחר זמן קצר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כזכור, לרמן כבר שיתפה בעבר רמז שמעיד על היחסים בין השניים, אך דווקא לכיוון הלא חיובי, לאחר שהשורדת אלינה לוי העבירה עליו ביקורת. לא ברור האם מדובר בזוגיות מוצלחת או בסתם ידידות שנותרה מחוויה משותפת, אבל ב-TMI אופטימיים ורוצים להאמין שמדובר באהבה גדולה. ימים יגידו.

חתונה ממבט ראשון, מור לרמן, מאור פינקלשטיין (צילום: צילום מסך אינסטגרם)חתונה ממבט ראשון, מור לרמן, מאור פינקלשטיין (צילום: צילום מסך אינסטגרם)