ארבעה ימים אחרי שקראתם ב-TMI על בת הזוג החדשה של בן זיני, הזמר משיק לראשונה את הזוגיות הטרייה. בן זיני העלה אמש (רביעי) לרשתות החברתיות תמונה זוגית שלו עם בר אביבי החברה החדשה, האקסית של יוצא האח הגדול ליאור דואק.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בתמונה הרומנטית נראים השניים בארוחת ערב בטייק אווי על הספסל השכונתי ברחוב. לצד התמונה שתיעד את השניים כתב עם שגיאת כתיב "korona style" במקום corona. כנראה התרגש לעלות תמונה זוגית ראשונה, נסלח לו. הזוגיות החדשה של הזמר הצעיר אותה הוא מציג לראווה רגע אחרי ששיחרר שיר פרידה כואב לטיילור מלכוב, מעוררת חשד כי מדובר בניסיון שלו לגרום לאקסית הטרייה לקנא, או שאולי זה באמת הדבר האמיתי. ימים יגידו. 

רוצים לדעת מי בת הזוג החדשה של בן זיני? לחצו כאן.

בן זיני ובר אביבי בדייט על ספסל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)בן זיני ובר אביבי בדייט על ספסל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כזכור, לפני פחות מחודש התבשרתם על הפרידה המפתיעה של כוכבי הילדים והפאוור קאפל, בן זיני וטיילור מלכוב, זמן קצר לאחר חזרתם מצילומי "זוג מנצח VIP" שהתקיימו בברזיל. טיילור שהתגוררה בבית משפחתו של זיני, חזרה לבית הוריה והשניים הפרידו כוחות מקצועית ואישית והורידו עוקב האחד מהשנייה ברשתות החברתיות. 

לפרטים המלאים על הפרידה של בן זיני וטיילור מלכוב - לחצו כאן.

בן זיני וטיילור מלכוב בדרכם לצילומי זוג מנצח VIP (צילום: אלוני מור)בן זיני וטיילור מלכוב בדרכם לצילומי זוג מנצח VIP (צילום: אלוני מור)