הרשת סוערת בעקבות פרסום התמונות של כוכבי העונה השלישית של "חתונה ממבט ראשונה" בהם דנית ליבנת ואריק חביב נראים צמודים במיוחד. השניים נצפו כידוע בסוף השבוע האחרון באירוע של כוכבי העונה כשהם נראים קרובים וצמודים, הם הגיעו יחד למקום ואף נראה היה בצילומים שהתפרסמו כי הם אחזו ידיים. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

זאת לא הפעם הראשונה שחביב וליבנת עוררו את חשד צופי התוכנית על רומן שנרקם בין השניים כי לפני מספר שבועות נקלטו יחד מבלים זמן איכות זוגי ברחבי העיר, כשנתפסו על ידי צלם הפפראצי של גיא פינס. השניים גם בילו יחד באחת השבתות האחרונות בטיול משותף בצפון הארץ.

חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת)חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת)

דנית כזכור שודכה לאמיר זהבי ואריק חביב ששודך לדובי עמירה לא בלטו כזוגות שהשידוך צלח להם בתוכנית, כך שזה לגמרי הגיוני שיאחדו כוחות וינסו את מזלם יחד. אלא שכעת דנית שמה סוף לשמועות ומגיבה לראשונה על הקשר שלה עם אריק: "אריק ואני לא בני זוג , אנחנו חברים טובים, זה הכל. אל תאמינו לכל זווית צילום מתעתעת, לא החזקנו ידיים ולא כל שני אנשים שמדברים ומחייכים הם זוג". 

איך דובי עמירה הגיבה לצפייה במפגש הזוגות? לחצו כאן.

חתונה ממבט ראשון, אמיר זהבי, דנית ליבנת (צילום: צילום מסך אינסטגרם)חתונה ממבט ראשון, אמיר זהבי, דנית ליבנת (צילום: צילום מסך אינסטגרם)