אשת השר הכי מגניבה שנראתה בממשלת ישראל, מאיה ורטהיימר הצליחה לעורר אמש (שלישי) ביקורות נוקבות על התנהלותה הלא מכבדת את מעמד בעלה, שר התיירות הנכנס. כזכור, בטקס השבעת אסף זמיר לתפקיד שר התיירות החדש של ישראל, העלתה ורטהיימר תמונה היתולית שלה מכנסת ישראל, עומדת מאחורי בעלה כשהיא אוחזת בדגל ישראל, וכתבה: "הם מאד שמחים שאסף נכנס לתפקיד. אני לא סגורה מה הם חושבים עליי".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

מאיה ורטהיימר, אסף זמיר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מאיה ורטהיימר, אסף זמיר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

התמונה עוררה סערה גדולה ברשת בין היתר בגלל בליטה שנראתה כמו איבר מין זכרי בשמלתה. ורטהיימר אף התבדחה על עצמה ברשתות החברתיות בעניין וטענה כי אינה עושה פוטושופ לתמונות שהיא משתפת. בין התגובות הנזעמות נכתב לה: "אם בעלה של מירי רגב או הבת של דודי אמסלם היו מצטלמים ככה ועוד מעלים בחצי התרסה - היו גומרים אותם". יש שהאשימו אותה כי היא מביכה את בעלה.

למאיה ורטהיימר מדברת על תקופת הקורונה: "למדתי להיות אמא" - לחצו כאן.

מאיה ורטהיימר מגיבה לתגובות הקשות (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מאיה ורטהיימר מגיבה לתגובות הקשות (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כעת יוצא שר התיירות החדש, אסף זמיר, להגנת אשתו, מה שמזכיר לנו את התמיכה לה זוכה שרה נתניהו מבעלה ראש הממשלה. שר התיירות העלה את הדברים הבאים: "דעתכם על אשתי פחות מעניינת אותי. אני אוהב אותה אהבה קיצונית, שאני מאחל לכל אחד ואחת מכם. היא מצחיקה אותי, מפיצה אור לכל עבר וחברה תומכת ברמה שלא ידעתי שקיימת. ובכל מקום בו מישהו מכם חושב שאני מובך ממנה, תדעו שאני גאה בה ורק מרגיש בר מזל שהיא מסכימה לחיות איתי".

אסף זמיר תומך באשתו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסף זמיר תומך באשתו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)