הדוגמנית הבינלאומית וכוכבת "הישרדות VIP", אלה איילון, ירדה מבגד הים המנומר שליווה אותה באי הרחוק שבפיליפינים ועלתה על שמלת רשת לבנבנה לצילומי קמפיין הקיץ החדש למותג השיער "רמינגטון". איילון הגיעה מוקדם בבוקר (חמישי) לסט הצילומים, יומיים בלבד לאחר הפרק המפתיע של "הישרדות VIP" בו היא נטשה את החברה הטובה אלינה לוי וחברה למהלך משותף עם אסי בוזגלו ורגב הוד להדחת זהר שטראוס.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בין לבין איילון סיפרה כי קיבלה המון תגובות לאחר שידור הפרק, חלקן היו נוראיות. "לאנשים מאוד קל להסתתר מאחורי המקלדת", אמרה השורדת. כזכור, איילון לא ממש הסתדרה עם חברה לשבט "אנטינג אנטינג", בני ברוכים, אך למרות המחלוקות ביניהם ועל אף שגנב לה את ביטול החסינות האישית ואחר כך החזיר לה, הצילה אותו במפתיע מההדחה הצפויה. 

הקרב הגדול: אלה איילון או בני ברוכים? אתם קובעים! - לחצו כאן.

אלה איילון (צילום: עידו שחם)אלה איילון (צילום: עידו שחם)

איילון בת ה-22 סיפרה כי מאז תחילת שידורה של "הישרדות VIP" עלו לה 100 אלף עוקבים חדשים באינסטגרם. עוד היא הוסיפה כי היא לא מצטערת על שום מהלך שהיא עשתה בהישרדות. לא על התנהגותה כלפי בני ברוכים וגם לא ההדחה של זהר שטראוס. איילון בת ה-22 חזרה לשגרת הדוגמנות לאחר שבעקבות התפשטות הקורונה התבטלו לה אודישנים חשובים, ביניהם גם לבית האופנה האיטלקי של ג'ורג'ו ארמני. ב-TMI בטוחים שיהיו לה עוד הזדמנויות בהמשך.

אלה איילון (צילום: עידו שחם)אלה איילון (צילום: עידו שחם)
אלה איילון (צילום: עידו שחם)אלה איילון (צילום: עידו שחם)