השורד עידן חביב כנראה מתקשה להתמודד עם הרעש סביב העונה החדשה של "הישרדות VIP" בהשתתפותו והוא החליט לעשות צעד חריג כלפי חבריו לאי הטרופי. הזמר החליט אמש (רביעי) למחוק את כל משתתפי הריאליטי מרשימת החברים שלו באינסטגרם, ביניהם גם ירדן ג'רבי ועידו קוז'יקרו. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

לאור התגובות הרבות שקיבל בעקבות הצעד החריג, חביב החליט להגיב ואמר: "שלום לכולם, אני רואה שאתם שואלים למה הסרתי עוקב. אני מכבד את כולם. אני צריך את הזמן הזה כדי להתרחק, לחזור אחר כך מדויק יותר. חזרה באומנות, חזרה בעשייה האומנותית. תודה לכם שאתם כותבים אליי. תמשיכו, אוהב אתכם".

עידן חביב מסביר למה הסיר עוקב

הדוגמנית אלה איילון, שמשתתפת גם היא "בהישרדות VIP" וחברה בשבט המתחרה "אנטינג אנטינג", החליטה בעקבות הצעד של חביב להחזיר לו באותו המטבע ומחקה אותו מרשימת החברים שלה ברשתות החברתיות. כזכור, בשבוע שעבר יעל בר זוהר שיתפה לייב באינסטגרם עם הזמר ובמהלך הראיון הצטרפה גם ג'רבי ששהתה באותה עת עם חביב וביחד הם צפו בפרק של העונה. למרות שנראה כי השניים מאוד קרובים, הוא כאמור בחר להסיר גם אותה מרשימת החברים וכנראה שזה מרמז לנו שרומן לא התפתח מהחברות הזאת. 

פליטת הפה של יעל בר זוהר: האם עידן חביב וירדן ג'רבי זוג?

הישרדות VIP, ירדן ג'רבי, עידן חביב (צילום: צילום מסך רשת 13)הישרדות VIP, ירדן ג'רבי, עידן חביב (צילום: צילום מסך רשת 13)