בסוף השבוע האחרון חגגה הדוגמנית עדן פינס את יום הולדתה כשהיא שומרת על כל הנחיות משרד הבריאות. זאת לאחר שקיבלה התראה ממשטרת ישראל רגע לפני המאורע אותו שמרה בסודיות. פינס שינתה ברגע האחרון את מיקום האירוע, סגרה על "וילה נובה" בבית נחמיה הכוללת בריכה ופינוקים, צמצמה את כמות האורחים הצפויה והזמינה רק 50 מחבריה הקרובים ביותר, שעברו בדיקת חום בכניסה לאירוע, חתמו על הצהרת בריאות והורשו להיכנס רק עם עטיית מסיכות. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

למקום הגיעו האחים הלוהטים לבית משפחת רפאלי, האקס הטרי של כלת היום הולדת, דור רפאלי ואחיו און נטולים האחות הסטארית והאמא הלביאה ציפי רפאלי שמתאוששת מהאירוע הרפואי שעברה בשבוע שעבר. עדן ודור שהיו עד לפני מספר שבועות הזוג הפוטוגני של הביצה בשנה האחרונה נפרדו בתחילת החודש, אך נראה כי השניים מראים סמני התקרבות. 

דור רפאלי, און רפאלי (צילום: מתן צור)דור רפאלי, און רפאלי (צילום: מתן צור)
עדן פינס (צילום: מתן צור)עדן פינס (צילום: מתן צור)

TMI שלא מאמין בחברות טהורה שלאחר פרידה, יצא לברר את הסוגיה ואכן מדובר במקרה חריג מהשגרה, פינס ודור נותרו ביחסים הדוקים וצמודים, אך שינו את הפאזה מרומנטיקה לידידות, ימים יגידו עד כמה זה אמין. בין 50 ברי המזל בלטה עדן בן זקן ובעלה שוקי ביטון שיצאו לאירוע ראשון חודש וחצי אחרי שהביאו לעולם את יורש העצר הראשון. כמו כן הגיעו לחגוג בן אל תבורי, גפן ברקאי, עומר נודלמן נטולת ליאור דואק, נטלי דדון, נועה כהן, שירלי לוי, הודיה כהן, ברק שמיר, מיכל הקטנה ואחרים.

דור רפאלי, און רפאלי, מיכל הקטנה, ניר ויצמן (צילום: מתן צור)דור רפאלי, און רפאלי, מיכל הקטנה, ניר ויצמן (צילום: מתן צור)
עדן חסון (צילום: מתן צור)עדן חסון (צילום: מתן צור)
עדן בן זקן (צילום: מתן צור)עדן בן זקן (צילום: מתן צור)
נטלי דדון (צילום: מתן צור)נטלי דדון (צילום: מתן צור)
גפן ברקאי (צילום: מתן צור)גפן ברקאי (צילום: מתן צור)
עומר נודלמן, ברק שמיר (צילום: מתן צור)עומר נודלמן, ברק שמיר (צילום: מתן צור)
אלין כהן (צילום: מתן צור)אלין כהן (צילום: מתן צור)
הודיה כהן (צילום: מתן צור)הודיה כהן (צילום: מתן צור)
עדן בן זקן, עדן חסון (צילום: מתן צור)עדן בן זקן, עדן חסון (צילום: מתן צור)