שבועיים חלפו מאז נכנסה עדי בוזגלו לחדר הניתוח ועברה אוברול כללי. בוזגלו, בצעד אמיץ הגשימה חלום, פנתה לרופא אסתטי פרטי ועברה ניתוח ארוך הכולל שאיבת שומן ומתיחה של הבטן, הרמת סנטר ו"בודי טייט" הכולל ידיים ורגליים, חיצוני ופנימי. כמו כן, גם הוסיפה ברגע האחרון ניתוח להרמת חזה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

את הניתוח הסבוך הזה שבחרה בוזגלו לעשות באומץ גדול, היא עברה במרפאה פרטית לצד הבעל התומך שלא מש ממנה לרגע, השורד אסי בוזגלו, שבין ראיון אחד לשני, כשהוא בשיאה של הקריירה שלו, פינה זמן לתמוך באשתו.

המהפך במראה של עדי בוזגלו: "נלחמתי במשקל אבל יש דברים שלא בשליטתי" - לחצו כאן. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adi Buzaglo • עדי בוזגלו (@adi_buzaglo2) on

לפני שבוע שוחחרה עדי לביתה והחלה הליך התאוששות ארוך. אומנם עוד ייקח מספר שבועות עד שכוכבת בוזגלו תתאושש מהניתוח וניתן יהיה לראות תוצאות סופיות אבל כבר עכשיו שבועיים אחרי ניתן להבחין בשינוי הגדול. אז קבלו אותה לפני ואחרי ותרימו לה בתגובות, כי לא יזיקו קצת פרגונים, בפרט בימים אלו. 

לפני ואחרי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)לפני ואחרי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אמנם כבר רואים שינוי משמעותי במראה של בוזגלו, אך תוצאות הניתוח עדיין לא הופיעו במלואן, היא עדיין חבושה והבוקר (שלישי) גילתה שהיא סובלת מקרע קטן בעקבות הנקז שהיה שם ולכן ביקרה היום במרפאה לבדיקה וביקורת. נאחל לה בריאות מלאה!

מה אתם אומרים? לדעתנו נראית מעולה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מה אתם אומרים? לדעתנו נראית מעולה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)