הבדרן ליאור כלפון שנדבק בנגיף הקורונה הובהל בשני האחרון לבית החולים לאחר שמצבו הורע. כלפון אובחן שפיתח דלקת ריאות בעקבות סיבוכי הנגיף והוא אושפז במחלקת הקורונה בבית החולים בהלל יפה שבחדרה. כעת היישר ממיטת בית החולים משגר כלפון מסר מרגיע: "אני מרגיש הרבה יותר טוב", ומשתף בתחושות הקשות שהוא חווה בעקבות המחלה, "השפעת הכי שטנית שאי פעם חוויתם".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בפוסט שפרסם בפייסבוק גולל את המחלה מראשיתה: "אני עדיין חלש, אבל אני יודע שכולכם דואגים אז קודם כל ארגיע ואומר שאני מרגיש הרבה יותר טוב ומשתפר מיום ליום. לפני יותר משבוע כשכתבתי פוסט ראשון על הקורונה שפגעה בי, כתבתי שהייתי בגיהינום וחזרתי, רק לא ידעתי אז שזו רק הדלת הראשונה מבין רבות".

ליאור כלפון הובהל לביה"ח עם סיבוכי קורונה - לחצו כאן.

ליאור כלפון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ליאור כלפון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"בכל יום ויום שעבר מאז הייתי במקומות נוראיים בגיהינום הפרטי שלי, מבודד בחדרי בבית עם חום גבוה, חולשה, סחרחורות קשות, בחילות, כאבי שרירים ומעל הכל מתקפות שיעול ארוכות שלא פסקו עד היום. זו הסיבה שאני לא יכול לדבר עדיין, כי כל אות שאני מוציא מפי גוררת אחריה שיעול מאסיבי שמקשה על בית החזה שלי והגרון. אתמול פינו אותי לבית החולים הלל יפה בעצת הרופא שלי לאחר בדיקה שערך לי והערכה לפיה אני סובל גם מדלקת ריאות כסיבוך מהקורונה".

"הצוות שקיבל אותי במחלקת הקורונה עושה עבודה נפלאה! אנשים מדהימים שמטפלים בי ובשאר החולים כאן בצורה מושלמת. זו עבודה מאוד קשה ומסוכנת והם פשוט מלאכים אמיתיים. אני שמח להרגיע שאני מרגיש יותר טוב בזכותם, ללא חום ובחילות אבל כאמור עם שיעול קשה עדיין שמונע ממני לדבר.אני רוצה להודות לכם על כל האהבה שהרעפתם עליי למרות שלא יכולתי לענות ראיתי הכל והתרגשתי מכל מילה ודאגה. קיבלתי מאות הודעות של תמיכה בכל יום אבל לצערי לא יכולתי לענות כי אני עדיין חלש ושומר אנרגיות וכל מבט במסכים גורם לי לסחרחורת. (גם את הפוסט הזה אני כותב בהפסקות)".

דביר בנדק, ליאור סושרד, ליאור כלפון (צילום: רפי דלויה)דביר בנדק, ליאור סושרד, ליאור כלפון (צילום: רפי דלויה)

"רציתי להבהיר בהזדמנות זו שתמיד הקפדתי ככל שיכולתי ואני לא מסתובב בהשקות ומסיבות מיותרות בכלל, הנחיתי בשישי לפני שבוע וחצי אירוע צדקה חשוב ביותר לטובת ילדים חולים של ארגון "Make a wish", ארגון שיש לו חלק כל כך גדול בחיי, שם אני מתנדב כחבר הנהלה מזה 8 שנים. כמנחה האירוע הייתי חייב להסיר את המסיכה כמו שאר חבריי המדהימים שעלו לבמה לתרום את תרומתם באירוע יוצא דופן זה. זו לא הייתה מסיבת סלבס כמו שמתואר לפעמים בכל מיני מקומות. זה היה אירוע קדוש לחלוטין שגייסנו בו מעל חצי מיליון שקלים לילדים החולים במחלות מסכנות חיים. (מיותר לציין שהרגשתי מצוין באירוע)". 

"לאחר מכן באותו יום הייתי בברית של חבר טוב שיותר מאוחר התגלתה בו חולה מאומתת אותה אני לא מכיר ומאחל לה רק בריאות והחלמה מהירה. חייב להבהיר שאין לדעת מהיכן נדבקתי ומתי אבל אובחנתי כשלושה ימים לאחר שני האירועים הללו. אני חושב שהמסר הכי טוב שצריך לעבור אל כולכם הוא שלקורונה אין הבדלי דת, גזע ומין היא פוגעת בכולם.. לצערי ראיתי את הזלזול של האנשים ברחובות ובבתי הקפה של אנשים שבטוחים שלהם זה לא יקרה..כולנו משתוקקים לחזור לשגרה, לעבודה ולחיבוקים אבל זה כנראה עדיין לא הזמן". 

"לטובת ההורים המבוגרים שלכם ולטובתכם שימו מסיכה ותשמרו על עצמכם כדי שהמחלה הארורה הזו תיגמר מהר, זו מחלה קשה מאוד שמרגישה כמו השפעת הכי שטנית שאי פעם חוויתם (ומתפלל שלא תחוו). אז אני בסדר תודה לאל ומשתפר ומתחזק מדי יום , אוהב את כולכם, תשמרו על עצמכם שנפגש בקרוב. אני מקווה שאוכל לחזור בהקדם לדבר בלי שיעול ולחזור הביתה למשפחה היקרה שלי שאני מתגעגע אליה מדי ולאישתי המדהימה שאין לי מילים כדי לתאר את הכוח שהיא נותנת לי". נאחל לו בריאות מלאה!

ציפי שביט, דביר בנדק, ליאור כלפון (צילום: רפי דלויה)ציפי שביט, דביר בנדק, ליאור כלפון (צילום: רפי דלויה)