מה יהיה לקהילה הלהט"בית להגיב על האמירות הקשות של הזמר והיוצר אסף אמדורסקי נגד ראש הממשלה בינימין נתניהו? פליטת פה להטופובית שהגיעה דווקא מזמר שנחשב כתומך נלהב של הקהילה. הזמר שהפך בשבועות האחרונים לפנים של המחאה נגד ראש הממשלה וקרא לכולם לסור לבלפור עם לפיד בוער, תקף בשבוע שעבר את בינימין נתניהו בחריפות כשכינה אותו זוהמה ואמר: "נתניהו צריך ללכת לכלא או לבית משוגעים".

אסף אמדורסקי בהפגנת העצמאים (צילום: צילום מסך חדשות 13)אסף אמדורסקי בהפגנת העצמאים (צילום: צילום מסך חדשות 13)

אלא שכעת הוא העלה הילוך ובתיעוד מהפגנת "הדגלים השחורים" העלה אמדורסקי שלב בקריאות נגד ראש הממשלה וירד נמוך מתמיד. אמדורסקי כינה את ראש הממשלה קוקסינל, כאילו הייתה מילת גנאי, שצובע את השיער שלו בסגול.

אסף אמדורסקי, הכוכב הבא (צילום: צילום מסך)אסף אמדורסקי, הכוכב הבא (צילום: צילום מסך)

שנשאל על פשר המילים הקשות השיב: "כשראש ממשלה תוקף בית משפט, אני אכנס באמאמא שלו ואדבר על זה שהוא קוקסינל שצובע את השיער שלו בסגול, אני אדבר על הקרחת שלו, אני אדבר על הכרס שיש לו שהוא קמצן ולוקח כסף בחינם". המילה קוקסינל למי שלא מעודכן, נחשבת בפייסבוק לרשימת מילים אסורה לשימוש וגוררת חסימה מיידית של מי שמשתמש בה. האם גם אמדורסקי ייחסם?

בנימין נתניהו (צילום: אוליבייר פיטוסי, פלאש 90)בנימין נתניהו (צילום: אוליבייר פיטוסי, פלאש 90)

אסף אמדורסקי הגיב ברשתות החברתיות על האשמות נגדו על פגיעה בקהילת הלהט"ב וכתב: "טעיתי ואני מתנצל מעמקי לבי בפני הטראנסיות בפרט ובפני כל קהילת הלהט״בק על גווניה היפים ומעוררי ההשראה.