למרות שמסיבות הסלבס הופסקו לאחר הביקורות הקשות שקיבלו כשהפכו למסיבות הדבקה המוניות, נגיף הקורונה ממשיך להדביק את כוכבי הביצה. אל שקד קוממי , לירן דנינו, טיילור מלכוב, ליאור כלפון ואחרים מצטרף הזמר ישי ריבו שנמצא חיובי לנגיף. בפוסט שהעלה כתב התקופה האחרונה מאתגרת אותי גם בפן האישי בכמה עניינים כמו להיות חיובי לקורונה ושלילי כלפי השיח ברשתות. כל הלשון הרע שמועבר בשניות ומשאיר נשמות מצולקות ופגועות לשנים והפירוד שמיום ליום נעשה חריף יותר ומפחיד, וזה כבר כבד לי על הלב".

"ערב ט' באב בו נחרב פעמיים בית בחירותינו על שנאת חינם זה הזמן לומר די לשנאה, זה הזמן לרבות אהבה, לכולם יש טענות וכולם צודקים אבל זה מרחיק אותנו יותר אחד מהשני ואין בזה לקח או קבלה לעתיד. אנחנו משרתים לא את עצמנו אלא את השנאה והמחלוקת. תזכרו תמיד שהבחירה בידנו לבחור בין חיבור לחורבן ובין תכלית לכילוי".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

היי חברים שלי.. הרבה זמן שלא התראינו ובכלל כבר הרבה זמן שלא פרסמתי כאן פוסט כזה או אחר התקופה האחרונה מאתגרת אותי גם בפן האישי בכמה עניינים כמו להיות חיובי לקורונה ושלילי כלפי השיח ברשתות ובכלל כל הלשון הרע שמועבר בשניות ומשאיר נשמות מצולקות ופגועות לשנים והפירוד שמיום ליום נעשה חריף יותר ומפחיד זה כבר כבד לי על הלב השהות כאן נכונה? ואת מי זה משרת את הטוב או את הרע?! אם יש בזה תועלת רבה או חיסרון בהסוואה?! אין לי תשובות אני עדיין שואל את עצמי אם עצם השיתוף הוא נכון אבל זהו שהייתי חייב לפרוק יהי רצון שכבר נדע להתאחד בפירוד הזה ערב ט׳ באב היום בו נחרב פעמיים בית בחירתינו על שנאת חינם זה אולי זמן לומר די לשנאה וזה זמן להרבות אהבה לכולם יש טענות וכולם צודקים אבל אם זה מרחיק אותנו יותר אחד מהשני ואין בזה לקח או קבלה לעתיד אז אנחנו משרתים לא את עצמינו אלא את השנאה והמחלוקת והאמת שקצת נמאס לנו מזה תזכרו תמיד ש הבחירה בידינו לבחור בין חיבור לחורבן ובין תכלית לכילוי מקווה שנתראה בקרוב מהמצופה בחינת כל יום אחכה לך כי התגעגעתי מאוד מאוד צום קל ומועיל ותדעו שכל הלחץ והבילבול שאנחנו עוברים זה כי אנחנו דור שמועמד לגאולה אוהב מלא ותשמרו על עצמכם ישי ❤️

A post shared by ישי ריבו (@ishayribo_official) on