אחרי הפרידה מדור רפאלי, הדוגמנית עדן פינס המשיכה הלאה לזרועותיו של אילן מסיקה, יהלומן במקצועו שחבק זוגיות קצרה עם רומי עפרון, אקסית עומר אדם, שיצא בעבר עם פינס. התבלבלתם? גם אנחנו.

הזוגיות עוד נמצאת בחיתוליה, כפי שדיווח לראשונה גיל משעלי ועוד לא הספקנו לראות את הזוג הטרי פינס ומסיקה יחד וכבר אנחנו נחשפים לאקסית הטרייה של מסיקה ונראה שהיא מאד לא מרוצה מהזוגיות של הדוגמנית והיהלומן, ואף מרמזת שמסיקה בגד בה עם פינס.

לא תאמינו איפה עדן פינס התחילה את דרכה - לחצו כאן.

אילן מסיקה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אילן מסיקה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

בפוסט שהעלתה כתבה עדי אוסטרויל: "בהתחלה מסרתי לתקשורת שאין תגובה, כי מבחינתי אין תגובה שאני מעוניינת לשתף אתכם. לי כבר לא אכפת. זה לא שלי", והוסיפה: "לי ולאילן הייתה זוגיות מדהימה שנגמרה איך שנגמרה - קצת חוסר כבוד למה שעברנו והיינו. הוא בחר בחיים פומביים, אני את החיים הפרטיים שלי מעוניינת להשאיר פרטיים".

עדן פינס בצעד משוגע ולא חינוכי במיוחד - לחצו כאן.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adi Osterwill (@adiosterwill) on

"מצטערת שיצא ככה, מצטערת סבתא וחברים שגיליתם דרך גיא פינס שנפרדנו, לא הספקתי לספר, לא עמדתי בקצב בעצמי. אני בחופשה כרגע, ואתם מפריעים לי כרגיל, לא לפנות אליי בנושא, תנו לי לצמוח ולא להיתקע במשהו לא רלוונטי''.

תגובתה של האקסית לזוגיות החדשה של פינס ומסיקה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)תגובתה של האקסית לזוגיות החדשה של פינס ומסיקה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)