כתב החדשות של ערוץ רשת 13, דורון הרמן, עלה בדקות האחרונות לשידור. במהלך המהדורה פנתה מגישת החדשות הילה קורח, להרמן שנראה אפטי. נגה ניר נאמן התבדחה כי חם מאוד בדובאי וקורח שאלה האם זה פוגע בשמיעה. כעבור מספר שניות דורון הרמן התעלף בשידור חי. לא ידועה עדיין סיבת ההתעלפות, חשוב להדגיש כי מזג האוויר בדובאי הוא 39 מעלות, ייתכן כי המתין לשידור תחת החום הכבד.

דורון הרמן מתעלף בשידור חי מדובאי (צילום מסך חדשות 13)

דורון הרמן מגיב להתעלפותו. צילום עצמי

הילה קורח המשיכה בשידור ופנתה לאור הלר שלא צפה בהרמן מתמוטט ואמר: "מה זה אומר על תשתיות האינטרנט בדובאי אני שואל". קורח שהבינה כי הרמן התעלף המשיכה עם הלר לנושא הבא ולאחר דבריו, הרמן שהתאושש חזר לשדר ולספר על חווייתו מדובאי ב-48 השעות האחרונות.

קורח פנתה אליו ושאלה: "הרמן הכל טוב?". הרמן שנראה המום מהמקרה אמרה לה: "שלום. שלום. שלום. כן היה איזה תקלה קטנה אבל אני בסדר" והמשיך את דבריו על דובאי. קורח התייחסה לדברים בהומור עצמי וכתבה בטוויטר: "7 שנות לימודי רפואה. האבחנה: ״משהו קרה שם״".

מחדשות 13 נמסר: "דורון הרמן חש בטוב וידווח מדובאי גם במהדורה המרכזית".

דורון הרמן, הילה קורח, אור הלר, נגה ניר נאמן, אלי לוי (צילום: צילום מסך רשת 13)דורון הרמן, הילה קורח, אור הלר, נגה ניר נאמן, אלי לוי (צילום: צילום מסך רשת 13)