בזמן שהזמר המסלסל עומר אדם עובר בין יוון לקפריסין ותופר הופעות באיחוד האמירויות, האקסית הטרייה שיראל טולדנו חגגה אמש (ראשון) את יום הולדתה ה-19 ביאכטה מפוארת בשווי מיליוני שקלים שבבעלות בני המשפחה. חגיגות היום הולדת הנוצצות שכללו מתנת עגילי יהלום בתוך עוגת תותים, לא נערכו במי הים התיכון בגבולות ישראל אלא במיאמי שבארה"ב.

אלא ש-TMI מיד תהה הכיצד ייתכן כי טולדנו המשרתת בצה"ל כחיילת מהשורה, קיבלה אישור מהצבא לטוס לחו"ל. מה שנראה יותר תמוה, כיצד קיבלה אישור לטוס לארה"ב, הנחשבת למדינה אדומה עם תחלואה גבוהה לקורונה? לאחר בירור מקיף נודע ל-TMI כי טולדנו ביקשה מצה"ל דחיית שירות של חודש ימים, מה שאומר כי השחרור שלה מצה"ל יתארך בחודש הימים שהפסידה.

בזמן שעומר אדם נופש במיקונוס: משפחתו קיבלה ידיעה מצערת - לחצו כאן. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Early BIRTHDAY

A post shared by SHEERELLE TOLEDANO (@sheerelletoledano) on

במהלך החודש הקרוב היא חופשיה מהשירות ומתנהלת כאזרחית לכל דבר. לא ברור האם סיבת הדחייה שביקשה קשורה לפרידה מהאקס המזמר מכיוון שהבקשה הוגשה ממש במקביל. בנוסף קיבלה טולדנו יחד עם בני משפחתה אישור מיוחד לטוס למדינה אדומה להתאחד עם משפחה קרובה במיאמי שלא פגשו מאז פרוץ מגיפת הקורונה.  

עושה היסטוריה: עומר אדם בדרך להופעה באיחוד האמירויות - לחצו כאן. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SHEERELLE TOLEDANO (@sheerelletoledano) on

כזכור, משפחתה של טולדנו כיכבה בכותרות במגיפת הקורונה, כשערכה מסיבת יום הולדת נוצצת וראוותנית על גג הבניין בניגוד מוחלט להנחיות, מסיבה בה קיבל טדי שגיא אישור מיוחד מפרופסור גרוטו, לבלות חופשי מבלי להיכנס לבידוד. 

שיראל טולדנו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שיראל טולדנו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אם כבר לחגוג, אז עד הסוף (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אם כבר לחגוג, אז עד הסוף (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
חגיגות יום הולדת במיאמי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)חגיגות יום הולדת במיאמי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)