בראד פיט וג'ניפר אניסטון היו הפאוור קאפל הכי חזק שידעה הוליווד, עוד הרבה לפני שפיט החליט לפרק את הצמד "בראניפר" ועבר ל"בראנג'לינה", עם אנג'לינה ג'ולי כמובן. 20 שנה עברו מאז השניים כיכבו יחד בכל מדור רכילות אפשרי ו-15 שנה בדיוק עברו מהרגע בו הודיעו על גירושים ושברו את ליבם של מיליוני מעריצים ברחבי העולם.

השניים כידוע, המשיכו כל אחד לדרכו, אניסטון התארסה לבן זוגה ג'סטין ת'רו ומאז כבר נפרדה ממנו. פיט התחתן עם ג'ולי, הקים איתה צבא קטן של ילדים והספיק להתגרש גם ממנה, אבל דבר אחד היה ידוע לכולם מאז - אסור להזכיר את השניים באותו הקשר. האקסים המפורסמים דאגו במשך שנים לא להיות נוכחים זה בסביבת זו ונהגו שלא להגיב לעולם על ידיעות שקשורות אחד בשנייה.

בראניפר בתקופת הזהב שלהם (צילום: רויטרס)בראניפר בתקופת הזהב שלהם (צילום: רויטרס)

בחודש ינואר האחרון, עולם הבידור רעד כשהשניים נתפסו תחת אותה עדשת מצלמה בטקס פרסי גילדת שחקני המסך. שניהם זכו בפרס באותו ערב ונצפו מתחבקים מאחורי הקלעים ומאז חרושת השמועות סביבם לא מרפה. דיווחים על קאמבק ודייטים סודיים הפכו לעניין שבשגרה, כאילו השנה היא שוב 2002, אבל עד כה לא הגיעה שום תגובה רשמית מהצמד.

תמונות מרגשות: בראד פיט וג'ניפר אניסטון מתחבקים- לחצו כאן

פיט ואניסטון בינואר האחרון (צילום: gettyimages)פיט ואניסטון בינואר האחרון (צילום: gettyimages)
פיט ואניסטון בינואר האחרון (צילום: gettyimages)פיט ואניסטון בינואר האחרון (צילום: gettyimages)

אתמול נחשף כי בראניפר עושים קאמבק, אומנם לא במישור הזוגי אבל לגמרי במישור המקצועי. השניים יככבו בהקראת התסריט של הסרט הנוסטלגי מהאייטיז "נעורים בקצב מהיר", יחד עם שחקנים כמו ג'וליה רוברטס, מת'יו מקונוהיי, מורגן פרימן ושון פן ששיחק בעצמו בסרט. מטרת האירוע היא גיוס כספים לארגון הצדקה של פן, "CORE'', שנוסד כדי לעזור לקהילות שנפגעו מנזקי הקורונה. השידור יוקרן בעמוד הפייסבוק והטיקטוק של ארגון הצדקה ב-21.08.20.

למי שלא מעורה בפרטים, הפעם האחרונה שאניסטון ופיט שיתפו פעולה על המסך הייתה בפרק המיתולוגי של הסדרה "חברים" בו התארח פיט ואילו אניסטון שיחקה את תפקידה הידוע כרייצ'ל גרין. כל שנותר ל-TMI הוא לפנטז גם על קאמבק זוגי של אחד הזוגות הכי נוצצים שידעה הוליווד. 

למה לא העברת לחברות? גל גדות קיבלה מסר מג'ניפר אניסטון- לחצו כאן

בראנג'לינה שלפני הסערה (צילום: Getty images)בראנג'לינה שלפני הסערה (צילום: Getty images)
המאמי הלאומית של הוליווד. אניסטון(צילום:  FREDERIC J. BROWN  Getty Images)המאמי הלאומית של הוליווד. אניסטון(צילום: FREDERIC J. BROWN Getty Images)