שלוש שנים חלפו מאז נפרדה אביבית בר זוהר מבן זוגה צחי מרוקר, זוגיות ששרדה שנה וחצי והייתה הכי יציבה בחייה של בר זוהר. כעת חושפת בר זוהר איך מרקור הצליח לכבוש את ליבה ולהפוך לאהבה הכי גדולה בחייה, ומה הייתה סיבת הפרידה שלהם. בסיפורי הלילה שהיא נוהגת לשתף עם עוקביה לפני השינה חשפה בר זוהר: "לפני שלוש שנים חבר טוב רצה להכיר לי בחור אמר שהוא איכותי, איש עסקים מבוסס קצת חנון. אמרתי אוקיי, כי הכרות דרך חברים זה אידיאל".

"אמרתי בתנאי שהחבר יבוא איתנו. פתאום נכנס בחור 1.9 עיניים ירוקות אבל לבן לבן כמו סיד, לא מבדילים בינו לבין הקיר. הוא היה כל כך חיוור שנבהלתי חשבתי שהוא לא מרגיש טוב. הוא התחיל לדבר ולדבר ולא הקשבתי לו כי הוא לא הטעם שלי, לא הסגנון שלי, אני אוהבת אותם שחומים וחסונים. אמרתי לחבר תקשיב טוב אני לא יוצאת איתו לא חשוב מה הוא קונה לי. הוא אמר לי סבלנות תכירי את הבן אדם. אמרתי ניתן לו צ'אנס". 

אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"אחרי שעתיים של שיחה, אני מבינה שהוא ממש מתחיל לעניין אותי בשיחה, הבן אדם הוא פילנתרופ, תורם בכל העולם בחסד עליון, והוא נהפך לגבר הכי יפה בעיני, הרגשתי שאני יכולה להתאהב בבן אדם. הנשמה שלו הייתה יפה, המראה החיצוני שלו לא עניין אותי. עשר שעות לאחר מכן מצאתי את עצמי איתו במטוס לקולומביה. הוא שכר לנו וילה מטורפת שלושה מפלסים, מסאז'סטית צמודה, שפית שמבשלת לנו כל היום, חודש וחצי בקולומביה סיפור מהאגדות, יצאו לי פרפרים מהבטן, מהראש, מהאוזניים - מכל מקום".

אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"כבר לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. מקולומביה טסנו לניו יורק, מניו יורק למונקו - שבוע ימים של שכרון חושים, של אהבה, של סקס מטורף, של תשוקה, לא יצאנו מהסוויטה. לקח אותי למסעדת שלושה כוכבי מישלן. עברתי עם האדם הזה דברים הזויים. זה סיפור אהבה אחד הגדולים שהיו לי בכל החיים. היינו יחד שנה וחצי אל תשאלו אותי למה זה נגמר, כי רק מהמחשבה על זה אני מקבלת את הסעיף מהגרושה שלו. המסקנה מכל הסיפור זה לא לשפוט על פי המראה".

אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)