נראה שסטטיק, שרגיל לעשות שמח לא נותן להנחיות משרד הבריאות ולסגר הצפוי להוציא לו ולבת זוגו שרית פולק את הרוח מהמפרשים והם ממשיכים כרגיל בהכנות לקראת החתונה. למרות שנאלצו לדחות את היום המאושר בחייהם פעמיים, לראשונה בגלל הקורונה ובפעם השנייה בגלל שבעקבות היותו מאומץ, זהותו היהודית הוטלה בספק - הכלה לעתיד לא מבטלת את החגיגות שלפני.

למרות שעדיין אין מועד חדש לחתונה הצפוייה, פולק ארוסתו של סטטיק בשנה האחרונה לא רוצה יותר לדחות ורגע לפני הסגר חגגה אתמול (שני) מסיבת רווקות. המסיבה המושקעת נערכה ביקב רמת הגולן בהפקתה של חברת ההפקות בה פולק שותפה "dream productions", יחד עם מקבץ מחברותיה הטובות ביניהן שירן סנדל, סורליה קטורזה (אשתו של הבדרן ישראל קטורזה) ושרונה מרלין שהשתתפה בעונה הראשונה של "חתונה ממבט ראשון".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sarit polak (@sarit_polak) on

האירוע כלל טיול ג'יפים לילי, די ג'יי שהיה אמון על מוזיקה טובה, נגן סקסופון, ארוחת שף ובתום הערב המשיכו הבנות ללילה במתחם וילות יוקרתי בגליל המערבי בצפון הארץ. את הבוקר כבר פתחו הבנות בארוחת בוקר על שפת הבריכה ולכם נותר רק לקנא ולקוות שהסגר יסתיים מהר ותוכלו לנפוש גם אתם. 

חוגגת בגדול שרית פולק (צילום: אוראל סופר)חוגגת בגדול שרית פולק (צילום: אוראל סופר)
שרית פולק והחברות (צילום: רות שדה)שרית פולק והחברות (צילום: רות שדה)
שרית פולק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שרית פולק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
שרית פולק (צילום: בן חבה)שרית פולק (צילום: בן חבה)

למי שפספס נזכיר כי בשבוע שעבר כיכב סטטיק בכותרות כשגילה במסגרת ההכנות לחתונה הצפויה שלו כי זהותו היהודית מוטלת בספק. סטטיק חש כי הגילוי המסעיר טילטל את חייו והוביל אותו לקריסה נפשית. הזמר אושפז בבית החולים ובילה לילה במיון אלא שמאז מצבו השתפר, וזהותו היהודית חזרה להיות מוכחת בעזרת תושייה של סוכניו.

סטטיק, שרית פולק (צילום: אמיר מאירי)סטטיק, שרית פולק (צילום: אמיר מאירי)