אייל גולן בונה סוכה (צילום: סטורי אינסטגרם)

"שלומית בונה סוכה" כבר הפך להיות מושג עתיק יומין, כיום "סלבס בונים סוכ"ה זה המינוח החדש, אז תפנימו היטב. רגע אחרי צאת יום כיפור, ובמגבלות הסגר ההדוק שהוטל על המדינה, גם הכוכבים המקומיים לא מפספסים הזדמנות לבנות סוכה מרשימה בביתם. אז מי האושפיזין שיארחו הסלבס בסוכתם כשהיום המנהג הידוע של קבלת אורחים נחשב להפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות?

בין הסלבס שיאלצו להסתפק באירוח של המשפחה הגרעינית, הם אייל גולן ודניאל גרינברג שברוך השם יש להם משפחה גדולה מאוד! אמש מיד בתום הצום, בנה הזמר סוכה במעונם החדש של הזוג. בזמן שהאמא הטרייה נחה מכל המטלות , הזמר בנה בחצר ביתו סוכה יחד עם בנו ליאם, אלין האחות המסורה הייתה עסוקה בלהרדים את אחותה התינוקת מיאל. גם האקסית המיתולוגית של גולן, אילנית לוי תיעדה את בעלה אלירז שדה מתקשה לבנות סוכה בחצר ביתם מאחר והשנה לא זכה לעזרתם של ליאם ואלין שהעבירו השנה את החג אצל אביהם.

ליאם גולן, אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ליאם גולן, אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אלין גולן מרדימה את מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלין גולן מרדימה את מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
בונים בכיף. אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)בונים בכיף. אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

הזמר המסלסל קובי פרץ שנחשב יהודי אדוק שומר מצוות נצפה אמש בשוק פתח תקווה קונה סוכה חדשה למשפחה, עליה עמל במהלך הערב. גם הזמר איתי לוי תיעד את עצמו בונה ומקשט סוכה בביתו החדש בנס ציונה ולצד התמונה שפירסם כתב: "הפעם הראשונה שלי בחיים ואני מתרגש". גם הזמר ליאור נרקיס בנה סוכה בחצר ביתו וכתב: "קטנה יותר מכל שנה ובכל זאת תהיה מהממת, והזמר דודו אהרון שבנה סוכה על גג ביתו.

איתי לוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)איתי לוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
דודו אהרון בונה סוכה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דודו אהרון בונה סוכה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)