הקרב על חייה העצמאיים של בריטני ספירס ממשיך: אחרי שבחודשים האחרונים צצו שמועות חוזרות ונשנות על מצבה הנפשי המעורער של הכוכבת ואתרי הבידור בחו"ל הצליחו לשים ידם על כמעט כל מסמך שיצא מדיונים בנושא המשמורת עליה, עכשיו מגיע תורו של עורך דינה של ספירס שיוצא בהכרזה מפתיעה.

כזכור, בשנה האחרונה מנסה ספירס להחזיר את השליטה על חייה לידיה ולנתק את אביה, ג'יימי ספירס, מניהול החיים האישיים והמקצועיים שלה. רק בחודש שעבר (ספטמבר), ביקשה כוכבת הפופ לקבל משמורת בלעדית על הנכסים שלה וטענה כי היא לא מסוגלת לחזור יותר להופיע כל עוד חייה נשארים במצב הנוכחי. עכשיו כאמור, מגיעה אמירה מפתיעה ועצובה בהחלט מכיוונו של עורך דינה.

בריטני ספירס בקרב נגד אביה: "אני לא מתכוונת לחזור להופיע"- לחצו כאן

האפוטרופוס הבלעדי על חייה. ג'יימי ספירס (צילום:  AFP gettyimages)האפוטרופוס הבלעדי על חייה. ג'יימי ספירס (צילום: AFP gettyimages)

בדיון שגרתי בנושא ניהול הנכסים שלה שהתקיים אמש (רביעי), שאל השופט את סאם אינגאהם, עורך דינה של ספירס, על רגשותיה והרצון שלה להגיע למשמורת משותפת ביחד עם אביה. כשסיים לשפוך אור על מצבה, נשאל עורך הדין האם בריטני בעצמה תוכל לחתום על מסמך שמצהיר על כוונותיה וענה כי אין באפשרותה לחתום פיזית על שום מסמך מכיוון שמצבה כרגע שווה ערך למצב של אדם שנמצא בקומה.

אינגאהם שהפתיע את כולם לא התכוון לכך שהזמרת אכן נמצאת בקומה אבל המשיך ואמר: "גם לחולים בתרדמת יש את האפשרות להיעזר בעורך דין שידבר בשמם". 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

אמירה זו מתווספת לדאגה הרבה סביב הכוכבת הנערצת בתקופה האחרונה, שנראה כי מצבה הנפשי בהחלט הורע. בעמוד האינסטגרם שלה ניתן למצוא פוסטים שנויים במחלוקת שגרמו למעריציה להקים את תנועת freebritney# . רבים מהמעריצים בטוחים כי מושא הערצה שלהן מוחזקת בביתה בניגוד לרצונה ודורשים לתת לה את הבלעדיות להחליט החלטות על חייה ונדמה כי הקרב על חייה של אחת מכוכבות הפופ הכי גדולות בעולם רחוק מלהסתיים.  

שחררו את בריטני: מעריצים חוששים לגורלה של בריטני ספירס- לחצו כאן

freebritney# מעריצים מפגינים. (צילום: Frazer HarrisonGetty Images)freebritney# מעריצים מפגינים. (צילום: Frazer HarrisonGetty Images)
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on