בעוד שהעולם מתמודד עם צרות כלכליות בעקבות משבר הקורונה, הפאוול קאפל של הוליווד קייטי פרי ואורלנדו בלום השתדרגו ורכשו לאחרונה אחוזה מפוארת בשכונה היוקרתית מונתסיטו שבקליפורניה. צמד המאורסים שהביא לעולם באוגוסט האחרון את בתם הבכורה דייזי דאב הפכו למשפחה של ממש וכעת זקוקים ליותר מרחב ולכן, יעברו ממש בקרוב לנכס עם נוף פתוח לים היושב על כ-36 דונם של מבנים, בריכות וצמחייה עליו שילמו כ-14.2 מיליון דולרים. השכנים? לא פחות יוקרתיים-  הנסיך הארי אשתו מייגן מרקל ובייבי ארצ'י בן השנה וחצי, ואנחנו רק יכולים לדמיין את הפליי דייטס המשותפים של מרקל ופרי עם הילדים.

בקרוב יהיה להם יער משלהם להתהלך בו. אורלנדו בלום, קייטי פרי (צילום: Splashnews)בקרוב יהיה להם יער משלהם להתהלך בו. אורלנדו בלום, קייטי פרי (צילום: Splashnews)

 ברי המזל שיוזמנו לאחוזה המטורפת של השחקן המצליח ואשתו לעתיד הזמרת, יזכו להיכנסו בשערים הגדולים של השטח ויעברו ביער קטן של עצי אלון המוביל אל הבית המכיל מספר חדשי שינה וחדרי אירוח הפונים כולם לנוף העוצר נשימה של הים. בנוסף, חדר עבודה מפואר הבנוי כולו מעץ עתיק, מטבח עצום בו תוכל המשפחה לבשל ולהעביר חוויות וכמובן איך לא בריכת שחיה עם מזרקות וגסט האוס מושלם עם שני חדרי שינה. משפחת בלום- פרי תצטרף לשכונה היוקרתית ומלבד מייגן והארי הם יזכו לחיות בשכנות לאריאנה גרנדה, אלן דג'נרס ואופרה ווינפרי.

החליקו ימינה לצפייה בעוד תמונות:

View this post on Instagram

A post shared by Katy Perry Updates | Arabic (@datypery) on

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY♥️ (@katy.perrylatam) on

שכנים מלכותיים. הנסיך הארי, מייגן מרקל (צילום: באדיבות הוט 8)שכנים מלכותיים. הנסיך הארי, מייגן מרקל (צילום: באדיבות הוט 8)