מעל לחודשיים שמר אביחי אוחנה, זוכה "האח הגדול", על שתיקה בנוגע לפרידה ממעיין אשכנזי לאחר 3 וחצי שנים של חיים משותפים יחד. אתמול (רביעי) אשכנזי שיתפה בתגובות הקשות שהיא מקבלת מאז הפרידה ויצאה במסר חד משמעי לאותם מגיבים. אשכנזי קיבלה חיזוקים מנשים רבות מהתעשייה אך התגובה המתבקשת מהאקס, לא הגיעה. 

היום (חמישי) אוחנה החליט לשבור שתיקה ולהגיב לראשונה על הפרידה: "מה קורה? יודע שלא שמעתם ממני כלום מאז הפרידה, כי באמת מבחינתי העדפתי בחודשיים האחרונים להיות עם המשפחה ועם החברים וכמו כולם הייתי עסוק בדברים הקשורים במצב הנוכחי בעולם. ברוך השם היום אני נמצא במקום מצוין, לכל אלה שדואגים ותומכים בי, באמת אני מודה מקרב לב על ההודעות ועל התמיכה. עכשיו בוא נשים את הקלפים על השולחן - פעם אחת ולתמיד שלא יהיו יותר מדיי שאלות. אני לא מסכן ובטח לא איזה עיוור שצריך שירחמו עליו, כנראה שכחתם קצת, בניגוד לכל הפחדנים מאחורי המקלדת עברתי דבר אחד או שניים בחיים".

"אני אשמה כי יש לו מחלה": מעיין אשכנזי על התגובות הקשות לפרידה מאביחי אוחנה - לחצו כאן. 

מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (צילום: אמיר מאירי)מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (צילום: אמיר מאירי)


"אני ומעיין חיינו בזוגיות מלאה אהבה, חברות וכבוד הדדי והלוואי על כל זוג בישראל רמת החברות והחיבור שששר ביננו ב-4 שנים האחרונות. עברנו דברים מדהימים יחד וכולכם הייתם שותפים לכך, שהבטנו קדימה היו ערכים מסוימים שאני והיא ידענו שיכולים להוות בעיות לעתידנו המשותף, לכן החלטנו לסיים בדרך הכי יפה שיש. למרות שכמה "נשמות" חשבו שהם יודעים יותר טוב והחליטו את הסיבות לפרידה".
מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (צילום: אמיר מאירי)מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (צילום: אמיר מאירי)


אוחנה סיפר שמה שהוציא אותו מאדישותו הוא ההתייחסות לאמה של מעיין, אילנית וכך כתב: "אתמול ראיתי הודעה שנכתבה על אילנית אמא של מעיין. האישה הזו הייתה כמו אמא בשבילי ודאגה לי להכל, שיהיה לי נוח וטוב. אז לכל אלו שחושבים שהם מבינים ויועצים תחסכו מאיתנו את המרמור והמלחמות שגם ככה נחנקנו מהם. ותתנו לנו לחיות בשלום ובאהבה. אני מאחל לכולם סוף שבוע נעים ולאהוב את החיים. למי שקצת מתקשה עם זה, בקרוב אני מתכוון להמשיך עם ההרצאות שלי גם בזום שבהם אולי תצליחו "לראות את החיים" בצורה אחרת. אוהב ומעריך את כולם".

אחרי הפרידה מאביחי: החיים החדשים של מעיין אשכנזי - לחצו כאן. 

מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (צילום: ליאור פינקסון)מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (צילום: ליאור פינקסון)