כוכב הנוער בן זיני שנפרד לפני מספר חודשים מהדוגמנית טיילור מלכוב, עדיין לא יצאה בזוגיות באופן רשמי מאז הפרידה של השניים. שמו נקשר לכמה בנות בניהן בר אביבי, האקסית המיתולוגית של כוכב "האח הגדול" ליאור דואק וחברת ילדות בשם עמית קבילי, איתה גם הקליט את אחד משיריו החדשים בקריירת הסולו שלו, ללא מלכוב.

גם שמה של כוכבת "הישרדות VIP", אלה איילון, נקשר לשמו של זיני לאחר שהשניים בילו בחופשה משותפת באילת. איילון וזיני מיהרו להכחיש את השמועות ולבשר כי הם רק ידידים טובים ושהמשפחות נסעו לטיול משותף. היום (רביעי) זיני פירסם את הפרומו לשירו החדש עם יפתי, חידוש ללהיט העבר "הלילה יעבור". בפרומו איילון וזיני נראים קרובים וצמודים במיוחד, האם בכל זאת הם מתנחמים האחד בזרועות השנייה?

אהבה חדשה? בן זיני ואלה איילון נצמדים באילת - לחצו כאן. 

אלה איילון, בן זיני (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלה איילון, בן זיני (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כזכור, איילון נפרדה מבן זוגה בשלוש השנים האחרונות רז זלצרמן, זמן קצר לאחר שחזרה מצילומי "הישרדות VIP". כפי שהתפרסם במדורי הבידור, זלצרמן הגיעה להפתיע את איילון בפיליפינים עם טבעת נישואים, אך ההפקה עצרה אותו מלעשות את הצעד הזה, כיוון שאיילון לא הייתה במצב המתאים כדי לקבל החלטות הרות גורל שכאלו. מספר חודשים אחרי חזרתם לארץ ועם תחילת שידורי "הישרדות", איילון וזלצרמן נפרדו, יש שיגידו בעקבות התקרבותה לישראל אוגלבו במהלך השהות על האי. 

רז זלצרמן חשף: "הגעתי לפיליפינים כדי להציע לאלה איילון נישואים" - לחצו כאן. 

אלה איילון, ישראל אוגלבו, הישרדות (צילום: אור דנון)אלה איילון, ישראל אוגלבו, הישרדות (צילום: אור דנון)

מאז ניצותו שמועות על קאמבק של זלצרמן ואיילון, לאחר שנצפה בארוחה משפחתית לכבוד יום הולדתה של אמה של הדוגמנית. השניים לא הכחישו ולא אישרו את הדברים, אך מקורבים להם סיפרו כי הם בודקים את הדברים. עוקביה של איילון שאלו אותה באינסטגרם "האם יש לך חבר?" והיא ענתה בצורה חד משמעית "לא". ימים יגידו!

קאמבק? אלה איילון ורז זלצרמן מתקרבים - לחצו כאן. 

אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אלה איילון, רז זלצרמן (צילום: ניר פקין)אלה איילון, רז זלצרמן (צילום: ניר פקין)
בן זיני, טיילור מלכוב (צילום: אלוני מור)בן זיני, טיילור מלכוב (צילום: אלוני מור)