נראה שכוכבת "גולסטאר" שמצלמות בימים אלו את העונה הבאה של העונה שתעלה ב-HOT בשנת 2021, נופלות לספסל הפציעות אחת אחרי השנייה. לאחר ששחקנית הכדורגל בדימוס, סילבי ז'אן הדאיגה את חברותיה לצילומים כשהתעלפה ביום הצילומים הראשון, במהלך משימת עשן, הגיעה תורה של הזמרת מאיה בוסקילה שפצעה את הרצועה הצולבת וסבלה מכאבים עזים. 

עוד לא הספקנו לסיים את המילה "גולסטאר" וגם שחקנית הכדורגל מיטל דיין נזקקה לטיפול רפואי ופונתה באמבולנס לבית החולים, לאחר שנפצעה במהלך משחק. הבוקר (שני) מערכת TMI התבשרה כי גם אורטל עמר נפצעה במהלך משחק וזה ממש לא הסוף. כעת התבשרנו כי רוסלנה רודינה שזכתה אמש (ראשון) לפגוש את בנה, יאן גולן, שחגג יום הולדת שש והגיע להפתיע אותה במתחם הצילומים, שיחקה היום במשחק והבקיעה לראשונה בחייה גול. 

רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)

המאמן רז זהבי החליט לפסול את הגול והחלה מהומה בין רודינה לזהבי. ז'אן שקפצה להגן על רודינה, חטפה מזהבי אמירות קשות וכינה אותה "ערסית". מיד לאחר המהומה, רודינה נקעה את קרסולה וממתינה לטיפול רפואי. נראה שזה המשחק האחרון של רודינה בעונה רוויית הפציעות של "גולסטאר". 

טיילור מלכוב, סילבי ז'אן, רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)טיילור מלכוב, סילבי ז'אן, רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)